W świecie urody, mody i showbiznesu...

Kobido Body – modulator sylwetki

0 1

Uda, brzuch, pośladki to te partie ciała, które są wrażliwe na wiotczenie skóry i powstawanie cellulitu. Aby zatrzymać niechciane zmiany, będzie potrzebny ci specjalny masaż – Kobido Body, który opracowali eksperci YASUMI COLLEGE. Połączyli oni wiele technik, zaczynając od manualnych, przez masowanie bambusowymi kijami, nie zapominając o physio-plastrach. Masaż jest dogłębny, a eksperci mówią o nim modulator sylwetki. Ma na celu ujędrnić skórę, zliftingować uda, brzuch i pośladki, a także zmniejszyć cellulit.

Cukrowe wiotczenie skóry

Skóra na udach, brzuchu i pośladkach jest wrażliwa na wiotczenie – mówi trenerka YASUMI College, Małgorzata Antczak. – Powód? Na przykład jedzenie zbyt dużej ilości cukru. Przyswajamy go w słodyczach, gotowych daniach, sosach, pieczywie. Nawet w ketchupie. Nie dbając o dietę, zjadamy kilkadziesiąt kilogramów cukru rocznie. To może doprowadzić do cukrowego wiotczenia skóry. Dzieje się tak za sprawą procesu glikacji. Duża ilość cukru zaburza wytwarzanie elastyny i kolagenu, a one tworzą rusztowanie skóry. Odpowiadają za jej jędrność, gęstość i sprężystość – kontynuuje Małgorzata Antczak.

YASUMI Kobido Body

To innowacyjny masaż ciała, który działa na skórę i głębokie warstwy mięśni. Łączy liczne techniki ujędrniające. Manualne – silne, zdecydowane ruchy dłoni masażysty mają zrelaksować i modelować mięśnie. Masaż bambusowymi kijami sprzyja rozluźnieniu mięśni i ujędrnieniu ciała. Kinesiotaping liftinguje i redukuje obrzęki.

Masaż jest bardzo intensywny. Jego zadaniem jest poprawić krążenie krwi, zredukować obrzęki, usunąć napięcia mięśniowe, poprawić elastyczność i jędrność skóry, poprawić kształt ud, brzucha i pośladków. Pomaga też przy redukcji cellulitu – mówi Małgorzata Antczak, trenerka YASUMI College.

Korzystając z masażu Kobido Body, każdy klient dostaje od ekspertów YASUMI wskazówki dietetyczne, a także pielęgnacyjne. Do domowego masażu ujędrniająco-liftingującego polecamy specjalny preparat YASUMI Kobido Body Oil – mówi Małgorzata Antczak. Jego składniki aktywne sprzyjają regeneracji skóry, wzmocnieniu płaszcza hydrolipidowego, redukcji stresu oksydacyjnego, odżywieniu i nawilżeniu. Hamują proces starzenia się skóry, poprawiają jej kondycję i możliwości obrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Masaż YASUMI Kobido Body – ok. 390 zł/60-90 minut.

Leave A Reply

Your email address will not be published.