W świecie urody, mody i showbiznesu...

Różane wsparcie dla końcówek włosów

0 0

Róża to niekwestionowana bogini florystów – piękna, dostojna, o zniewalającym zapachu. Kosmetolodzy i fryzjerzy także podkreślają bezcenną moc olejku różanego, który odżywia, koi i nawilża końcówki włosów. U schyłku szalonego, słonecznego lata to właściwość… na wagę złota i na miarę królowej ogrodu.

Końcówka wakacji to czas, kiedy nasze włosy ekstremalnie mocno potrzebują regeneracji i odżywienia. Kąpiele słoneczne, porywisty wiatr, częste zmiany temperatury i – o zgrozo – kosmetyków, mogły osłabić kondycję naszych kosmyków, które są teraz bardziej matowe, podatne na plątanie i przesuszone. Z pomocą przychodzi nam olejek różany. Specjaliści podpowiadają, jak wpływa na nasze włosy.

Róża w SPA dla włosów

Nie ma chyba rośliny, która wyraźniej niż róża kojarzyłaby się z romantyzmem, miłością, symbolizmem i delikatnością. Tym czasem, jej zastosowanie w kosmetyce – w tym właśnie w pielęgnacji włosów – jest bardzo praktyczne. Sprowadza się do haseł: ukojenie, odżywienie i nawilżenie. Róża, a właściwie olejek różany, to prawdziwa skarbnica zastosowań, które służą naszym pasmom.

Olejek różany od lat jest bardzo doceniany przez specjalistów i stosowany w salonach fryzjerskich. Warto także zauważyć, że coraz częściej staje się ważnym elementem domowego rytuału pielęgnacyjnego dla włosów. To bardzo pozytywne zjawisko. W okresie wczesnej jesieni regeneracja i poprawa kondycji zniszczonych pasm jest szczególnie istotna. Warto postawić mocny akcent na wsparcie końcówek włosów, które przez całe lato były intensywnie narażone na działanie czynników zewnętrznych. Nasze włosy dobrze zareagują na olejek różany, taki jak Różany olejek na końcówki włosów z multiwitaminami BAŚKA, który łączy zalety królowej kwiatów m.in. z nawilżającym ekstraktem z jabłka – mówi Agnieszka Kowalska, Medical Advisor, ekspert marki BAŚKA.

Tandem róża i jabłko

Jednym z owoców, które nasze włosy lubią najbardziej, jest jabłko. Jabłkowy ekstrakt pozytywnie wpływa na nawilżenie kosmyków, a te ze skłonnością do puszenia – wygładza i nadaje im zdrowy połysk. A zatem – róża i jabłko to dla włosów duet idealny.

Ekstrakty owocowe i kwiatowe to świetne połączenie, które warto na stałe włączyć do domowego SPA dla włosów. Do tego tandemu idealnie pasuje także czarnuszka, której olej intensywnie wzmacnia, nawilża i wygładza kosmyki. Czarnuszka zawiera również bezcenne antyoksydanty i witaminę D – mówi Agnieszka Kowalska.

Koniec lata to czas dobrych postanowień, także tych, które dotyczą naszej codziennej pielęgnacji włosów. Wystarczy kwadrans dziennie w domowym SPA, by nasze włosy odwdzięczyły nam się pięknym i zdrowym wyglądem oraz by stały się podatne na modne, zachwycające stylizacje. Jeśli dodatkowo sam proces pielęgnacji uwodzi nas niepowtarzalnym zapachem róży? jest idealnie.

Różany olejek na końcówki włosów z multiwitaminami

Multiwitaminowy olejek o zapachu bukietu róż do stosowania na końcówki włosów. Kompleks drogocennych olejów z róży i z czarnuszki odżywia i wygładza osłonki włosów, aby ułatwić rozczesywanie i zapobiec ich łamaniu się. Ekstrakt z jabłka dodatkowo wpływa na efekt nawilżenia, dzięki czemu końce włosów stają się odżywione i gładkie.

Cena: ok. 17 zł/50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.