W świecie urody, mody i showbiznesu...

eXc mobile z nową agencją PR

0 3

Do grona klientów agencji public relations 4 Publicity dołącza marka eXc mobile. Współpraca to kolejny krok w rozwoju agencji w segmencie technologicznym. eXc mobile jest producentem wysokiej jakości akcesoriów GSM, m.in. kabli do telefonów i tabletów, ładowarek sieciowych i samochodowych, słuchawek bezprzewodowych, znanym ze swojej kolorowej oferty produktów. Agencja będzie odpowiadać za kreowanie wizerunku firmy i działania PR.

Agencja odpowiadać będzie za budowanie wizerunku marki na polskim rynku, w tym: tworzenie strategii komunikacji, kontakty z mediami, testy produktów oraz influencer marketing.

Podjęliśmy decyzję o skorzystaniu z usług profesjonalnej agencji PR, bo pozwoli nam to dotrzeć do klientów z naszą wizją czyli naszym – #dlaczego. Przez lata działalności zbudowaliśmy szeroki kanał sprzedaży. Nasze produkty – #co, można kupić niemal w każdej sieci handlowej i na większości stacji benzynowych w Polsce. Są one odzwierciadleniem naszej misji, jednak trudno obcując tylko z produktami, zrozumieć kto i jaka historia za nimi stoi. A stoją za nimi ludzie, którzy tworzą eXc i głęboko wierzą, że z pozoru banalny produkt jak kabel, uchwyt czy ładowarka do telefonu, może być źródłem radości. Współpraca z 4 Publicity przybliży konsumentom jak postrzegamy Świat. eXc powstało by wywoływać uśmiech. Daliśmy ludziom wybór, który leży u podstaw zdrowia psychicznego, a którego w naszej kategorii próżno było szukać. Wszystko było albo czarne albo białe. Kto tak zadecydował – nie wiem, ale zmieniliśmy to! Chcemy żeby naszą historię poznali wszyscy! – powiedział Andrzej Szulęcki, Prezes Zarządu w eXc mobile Polska.

Z ramienia agencji klienta obsługują: Magdalena Cieślak oraz Dominika Łabędź.

O firmie eXc

Od 2004 roku eXc mobile Polska Sp. z o.o., nieprzerwanie i z sukcesem dostarcza na rynek akcesoria do telefonów komórkowych takie jak kable USB, uchwyty samochodowe, ładowarki USB i inne. Zespół eXc składa się z pełnych pasji profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak powinna wyglądać perfekcyjna współpraca, dlatego naszymi klientami są najwięksi detaliści i operatorzy stacji paliw. Nasza strategia jest prosta: dajemy konsumentom to, czego pragną: wybór dzięki czemu nasze produkty świetnie się sprzedają. Pasja pcha nas na przód, wizja – wyznacza cele. eXc. Dajemy radość!

Leave A Reply

Your email address will not be published.