W świecie urody, mody i showbiznesu...

Czuła opieka skóry po opalaniu

0 0

Czy wiesz, że nie wystarczy zadbać jedynie o ochronę przeciwsłoneczną na czas samego opalania? Nadmierna ekspozycja na słońce może doprowadzić do wysuszenia, ściągnięcia i podrażnienia skóry. Dlatego też, równie ważne jak używanie filtrów jest stosowanie w letniej pielęgnacji kosmetyków po opalaniu. W ofercie marki Jantar SUN znajdziemy balsam oraz mgiełkę, które pomogą w regeneracji, złagodzeniu podrażnień oraz utrzymaniu pięknego brązowego kolorytu skóry na dłużej. Tego duetu nie może zabraknąć w Twojej wakacyjnej kosmetyczce!

Balsam po opalaniu Family Jantar SUN (21,99 zł/ 200 ml)

Kosmetyk skutecznie nawilża, daje przyjemne uczucie chłodu i koi po opalaniu. Ponadto szybko się wchłania, łagodząc podrażnienia powstałe w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońce. Zawarty w nim hydrolat z neroli regeneruje skórę, działa przeciwzapalnie oraz wyrównuje jej koloryt. Masło shea ujędrnia i  wygładza. Olej canola silnie odżywia i przeciwdziała starzeniu się skóry. Olej migdałowy odpowiada za doskonałe zmiękczenie naskórka. Mentol wykazuje właściwości chłodzące, a esencja bursztynowa skutecznie regeneruje.

Mgiełka po opalaniu Jantar SUN (19,99 zł/ 200 ml)

W składzie kosmetyku oprócz cennej esencji bursztynowej, odpowiadającej za ochronę i regenerację skóry znajdziemy również poprawiający koloryt i kojący naskórek ekstrakt z kurkumy. Zawarte w produkcie algi poprawiają jędrność. 2% betainy wzmacnia barierę ochronną. Natomiast zastrzyk minerałów Mineral Booster (Mg, Zn, Mn, Ca) utrzymuje właściwy poziom nawilżenia. Mgiełka nawilża i utrwala opaleniznę, a dzięki złotemu pyłowi nadaje jej piękny, złocisty blask. Do tego szybko się wchłania i za sprawą wygodnego atomizera łatwo aplikuje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.