W świecie urody, mody i showbiznesu...

Żele do higieny intymnej od Herbal Care

0 1

Pielęgnacja okolic intymnych nie tylko powinna być delikatna, ale przede wszystkim dopasowana do konkretnych potrzeb. Z tą myślą marka Herbal Care opracowała linię preparatów do higieny intymnej. Do wyboru mamy żel łagodzący z bławatkiem, ochronny z korą dębu oraz ultradelikatny z czystkiem. Ich receptury oparto na bogatej tradycji zielarskiej, dlatego nie znajdziemy w nich żadnych substancji drażniących. Przywracają równowagę fizjologiczną i zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i czystości. Już teraz czerp to co z natury najlepsze.

Łagodzący żel do higieny intymnej BŁAWATEK Herbal Care

Preparat opracowany do codziennej, łagodnej pielęgnacji podrażnionych okolic intymnych. Zawiera 94% składników pochodzenia naturalnego, które delikatnie myją i przywracają równowagę fizjologiczną. Ekstrakt z bławatka łagodzi, odświeża i niweluje uczucie suchości. Ekstrakt z zielonej herbaty działa regenerująco. Kwas mlekowy przywraca prawidłowe pH, zapobiega wysuszeniu śluzówki oraz zapewnia optymalne nawilżenie. Z kolei alantoina koi podrażnienia i przyspiesza proces regeneracji naskórka.

Ochronny żel do higieny intymnej KORA DĘBU Herbal Care

Kosmetyk doskonale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji okolic intymnych ze skłonnością do upławów i infekcji. Jego kojąca formuła i subtelny zapach, zapewnia uczucie świeżości. Żel zawiera 94% składników pochodzenia naturalnego, które łagodzą i wspomagają ochronę miejsc intymnych. Ekstrakt z kory dębu minimalizuje dyskomfort. Ekstrakt z macierzanki łagodzi świąd, podrażnienia i zaczerwienienia. Prebiotyk wpływa korzystnie na odnowę ochronnej flory bakteryjnej, zwiększając odporność na infekcje. Natomiast alantoina łagodzi podrażnienia.

Ultradelikatny żel do higieny intymnej CZYSTEK Herbal Care

Żel został stworzony z myślą o codziennej, łagodnej pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej. Znajdziemy w nim 94% składników pochodzenia naturalnego, które delikatnie myją i koją podrażnienia. Ekstrakt z czystka działa łagodząco, przynosząc ulgę podrażnionej śluzówce. Ekstrakt z bawełny nawilża, odżywia i wspomaga regenerację. D-pantenol zmniejsza dyskomfort i niweluje uczucie suchości, a alantoina odpowiada za ukojenie podrażnień i przyspieszenie procesu regeneracji. Wyjątkowo delikatna i bezzapachowa formuła zapewnia uczucie świeżości i komfortu.

Cena: 13,80 zł/330 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.