W świecie urody, mody i showbiznesu...

Skuteczna pielęgnacja anti-aging

0 0

Kluczem jest przede wszystkim rozwaga. Lepiej skupić się na wyborze kosmetyków z krótkim i konkretnym składem. Na jakie składniki warto zwrócić szczególną uwagę przy selekcji?

Kwas hialuronowy – nie tylko dla nawilżenia

Pierwszym i podstawowym z nich jest składnik zapewniający głębokie długotrwałe nawilżenie – słynny kwas hialuronowy. Dlaczego ten popularny nawilżacz jest niezbędny w pielęgnacji przeciwstarzeniowej? Otóż skóra sucha, to skóra podatna na zmarszczki, a jędrność jest niemożliwa do osiągnięcia bez odpowiedniego nawilżenia. Ponadto, silnie wygładza.

Niacynamid – nowy bohater pielęgnacji

Stał się ostatnio bardzo popularny, a jego wielowymiarowe działanie jest coraz bardziej doceniane. To, co nas najbardziej interesuje – działa także przeciwstarzeniowo. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, tym samym spłycając zmarszczki. Jest bardzo silnym antyoksydantem i neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników, które sprawiają, że skóra traci swoją jędrność i zmniejszają jej zdolność do regeneracji. Zwiększa elastyczność i widocznie wygładza.

Peptydy – doping dla skóry

Jeśli faktycznie chcesz zobaczyć zmianę, nie może ich zabraknąć w twojej pielęgnacji. Wspierają produkcję kolagenu, zmniejszają zdolność zmarszczek mimicznych oraz ujędrniają skórę – czyli w zasadzie odpowiadają za wszystko, co najpotrzebniejsze w pielęgnacji anti-aging.

A, C, E, czyli alfabet przeciwstarzeniowy

Zestaw wyjątkowy, a także niebywale skuteczny. Witamina A opóźnia zmiany zachodzące w procesie starzenia się skóry, czyli na przykład powstawanie zmarszczek. Zapobiega degradacji kolagenu, wzmacnia i przywraca miękkość i gładkość. Witamina E chroni skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników, uelastycznia i ujędrnia. Witamina C działa bardzo podobnie, z tym, że dodatkowo rozświetla skórę i wyrównuje jej koloryt.

Produkty kosmetyczne zawierające takie zestawienie składników będą zatem tworzyć idealny  zestaw pielęgnacyjny, opóźniając pojawienie się oznak starzenia, bądź redukując te, które już powstały. Wszystkie znajdziesz w linii IWOSTiN AGE LIFT. Taka kompozycja składników aktywnych skutecznie zapewnia długotrwałe nawilżenie, stymulację produkcji własnego kolagenu, poprawia jędrność i uelastycznia skórę. Co więcej, kremy przeciwzmarszczkowe AGE LIFT wyrównują koloryt, niwelują przebarwienia, działają antyoksydacyjnie, chroniąc skórę przed działaniem wolnych rodników oraz przywracają pełen blasku wygląd. W dodatku, by móc maksymalnie dopasować się do Twoich potrzeb, kremy dzielą się na te do suchej i te do normalnej i mieszanej. A także, by odpowiadać na potrzeby Twojej skóry, zależnie od pory dnia – kremy na dzień (wzbogacone o filtr SPF 15) i kremy na noc.

IWOSTiN AGE LIFT Serum na dzień i na noc 99 zł/30 ml | IWOSTiN AGE LIFT Krem pod oczy 69 zł/15 ml | IWOSTiN AGE LIFT Krem na dzień SPF 15 do skóry suchej 89 zł/50 ml | IWOSTiN AGE LIFT Krem na noc do skóry suchej 89 zł/50 ml | IWOSTiN AGE LIFT Krem na dzień SP 15 do skóry normalnej i mieszanej 89 zł/50 ml | IWOSTiN AGE LIFT Krem na noc do skóry normalnej i mieszanej 89 zł/50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.