W świecie urody, mody i showbiznesu...

Wiosna z nowymi produktami LUSH

0 1

Wprowadź odrobinę świeżości do swojego mieszkania, wypróbuj kolorowe tusze do rzęs pozbawione opakowań lub podaruj odrobinę luksusu i relaksu swoim oczom. Celebruj tę najpiękniejszą z pór roku z nowymi produktami LUSH, które są już dostępne online oraz stacjonarnie.

Nowe tusze do rzęs bez opakowań

Te przełomowe, innowacyjne tusze do rzęs odświeżą Twój wygląd na nadejście wiosny. Są dostępne w czterech kolorach – nie tylko klasycznej czerni i brązie, ale także w granacie i koralu. Sprawdzą się niezależnie od tego, czy masz ochotę na bardziej tradycyjny makijaż, czy zainspirujesz się rozkwitającymi wokół kwiatami i postawisz na mniej standardową wersję. Zwilż szczoteczkę i okrężnym ruchem nabierz odrobinę tuszu, aby zebrać kolor.

Maseczki na oczy

Bez względu na to, czy chcesz dodać skórze wokół oczu nawilżenia, zredukować opuchliznę, czy po prostu zafundować sobie szybką, relaksującą kurację, nowe żelowe maseczki LUSH zadbają o Twój komfort i dobre samopoczucie.

Świeca zapachowa

Długie kąpiele przy świecach wiosną mogą być tak samo przyjemne, jak zimą. W nowej kolekcji świec LUSH zamknięto najpopularniejsze zapachy kultowych kosmetyków. Zmień atmosferę swojego domu, wypełniając go zapachem wysokiej jakości, etycznie pozyskiwanych olejków eterycznych, które poprawią Twój nastrój i pomogą Ci się zrelaksować. Wszystkie świece LUSH zostały produkowane z naturalnego wosku, są w 100% wegańskie, a szkło, w którym się znajdują, pochodzi z recyklingu.

Olejki zapachowe

Czas na relaks! Dopasuj idealną mieszankę olejków eterycznych do swojego nastroju i zanurz się w kąpieli uzdrawiających zapachów.

Jak to działa w kąpieli?

Odłam 1 lub 2 kostki i dodaj do gorącej kąpieli. Odpręż się i pozwól, by olejki eteryczne połączyły się z wodą, zmiękczając i nadając piękny zapach Twojej skórze.

Jak to działa w kominku?

Aby wypełnić swoją przestrzeń zapachem, odłam 1 lub 2 kostki i dodaj do kominka. Upewnij się, że znajduje się on na płaskiej powierzchni. Długość palenia się jednej kostki to około 6 godzin. Nie pozostawiaj rozpalonego kominka na dłużej niż 6 godzin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.