W świecie urody, mody i showbiznesu...

Zdrowa równowaga

0 0

Jesteśmy przebodźcowani. Budzimy się na dźwięk alarmu w telefonie, by po chwili scrollować media społecznościowe. A to dopiero początek dnia! Potem następuje walka z czasem, maraton praca-dom, jedzenie w pośpiechu. Odbija się to naszym zdrowiu, samopoczuciu i wyglądzie. Jak żyć bardziej komfortowo? Zacznij od zmian nawyków – spokojnie, w swoim tempie.

Ciało w ruch

Po intensywnym dniu najczęściej trafiamy na kanapę, na której zalegamy z telefonem, ewentualnie jakimś serialem na Netflix. I nie ma w tym nic złego, jeśli w twoim życiu jedyną aktywnością nie jest spacer z kanapy do lodówki czy szafki z przekąskami. Zadbaj każdego dnia o małą porcję ruchu. Nie musisz od razu zapisywać się na siłownię na cały rok. Wystarczy, że zaczniesz więcej spacerować i spędzać czasu na świeżym powietrzu. Siedzący tryb życia sprzyja wielu chorobom i nie pozostaje obojętny dla naszego samopoczucia. Spacery, wybór schodów zamiast windy, zamiana auta na rower sprawią, że po kilku tygodniach zaczniesz odczuwać zmianę komfortu życia. A znikające centymetry w obwodach będą tylko miłym? efektem ubocznym. Jeśli chcesz wyglądać bardziej slim, pomyśl o podkręceniu metabolizmu także od wewnątrz. Medilâge métabolisme bazuje na Sinetrol Xpure C1, czyli opatentowanym składniku wytwarzanym z soku, skórki i nasion pomarańczy, grejpfrutów oraz guarany. W skrócie jego działanie przestawia nasz metabolizm na pozyskiwanie energii ze zgromadzonego zapasu tłuszczów, co przekłada się na spadek masy ciała i redukcję wagi. Zgodnie z opublikowanymi wynikami badań suplementacja 2 kapsułkami Sinetrol Xpure C1 dziennie pozwala w ciągu 12 tygodniu poprawić sylwetkę poprzez redukcję obwodu talii i bioder.

Medilâge métabolisme 390 zł/60 kapsułek

Piękno bez filtrów

Przeglądanie social mediów nie służy naszej urodzie. Z kilku powodów. Po pierwsze: mamy dostęp jedynie do fragmentu czyjegoś dnia – zazwyczaj, gdy wygląda dobrze, odpoczywa i ma piękny makijaż. Po drugie: od stałego przeglądania telefonu możemy się po prostu?zestarzeć. Niebieskie światło HEV (High Energy Visible Light) emitowane przez ekrany smartfonów i monitorów jest bardzo niebezpieczne dla naszej skóry. HEV sprzyja powstawaniu wolnych rodników, które niszczą DNA skóry oraz włókna kolagenu i elastyny, oraz lipidy odpowiedzialne za nawilżenie. A mało która z nas zaraz po przebudzeniu aplikuje krem z filtrem. Zamiast z ukłuciem zazdrości podglądać piękne influencerki, zapytaj, co możesz zrobić dla siebie. Do codziennego rytuału pielęgnacyjnego, możesz włączyć suplementację. Medilâge anti âge to formuła łącząca dwa opatentowane składniki. AstaPureArava i TetraSOD radykalnie wpływają na zmniejszenie liczby zmarszczek oraz poprawiają nawilżenie i elastyczność skóry. AstaPure Arava to bogaty w unikalne składniki ekstrakt z alg Haematococcus pluvialis uprawianych w ekstremalnych warunkach pustyni Arava. Zawarta w algach Arava astaksantyna chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i światła niebieskiego. Zabezpiecza również DNA białek i lipidów przed uszkodzeniami antyoksydacyjnymi oraz szkodliwym wpływem środowiska. Dodatkowo działa synergistycznie, nasilając działanie innych przeciwutleniaczy, takich jak witaminy E i C. Natomiast Tetra SOD jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, obdarzonym potężną mocą dezaktywacji wolnych rodników. Chroni praktycznie każdą komórkę przed ich toksycznym działaniem, w tym przed szkodliwym promieniowaniem UVB.

Medilâge anti âge 450 zł/30 kapsułek

Stres? Już nie wypada

Przysłowiowo od jego nadmiaru można osiwieć, ewentualnie rwać włosy z głowy. A jaka jest prawda? Stres wpływa na zaburzenia krążenia prowadząc do niedokrwienia mieszków włosowych. Indukuje też procesy zapalne w mieszkach, które również skracają fazę wzrostu włosów prowadząc do ich wypadania. Nadmierny stres może wprowadzić dużą liczbę mieszków włosowych w fazę spoczynku, w której przestają wytwarzać nowe włosy. Znalezienie balansu ma więc znaczenie nie tylko dla naszej psychiki, ale i urody. Staraj budować się równowagę w obszarach: osiągnięcia – relacje – przyjemność. Kondycję swoich włosów możesz też wspomóc od wewnątrz. Medilâge cheveux femme zawiera AnaGain Nu, czyli ekstrakt z pędów grochu zwyczajnego uprawianego w pobliżu Jeziora Bodeńskiego (jak wynika z badań, suplementacja nim przyczynia się do redukcji wypadania włosów o 33,9% w ciągu miesiąca), Keranat, czyli ekstrakt z nasion prosa (zgodnie z badaniami klinicznymi, 91% uczestników po jego zastosowaniu zaobserwowało spadek wypadania włosów o 50%), oraz krzemionkę – składnik budulcowy naturalnie występujący w tkance łącznej (tutaj pochodzi z pędów bambusa).

Medilâge cheveux femme 430 zł/30 kapsułek

Leave A Reply

Your email address will not be published.