W świecie urody, mody i showbiznesu...

Peptydy – nowe formuły wcierek Neboa

0 7

Marzysz o gęstych, mocnych i długich włosach? Zacznij działać już dziś! Wybór odpowiedniej wcierki do pielęgnacji skóry głowy to pierwszy krok na drodze do poprawy wyglądu i kondycji włosów oraz przyspieszenia ich wzrostu. Ale którą wcierkę wybrać, aby osiągnąć najlepsze efekty?

Najskuteczniejsze wcierki to te, które zawierają potrzebne i lubiane przez skórę głowy składniki aktywne, takie jak: odżywcze ekstrakty roślinne, nawilżający kwas hialuronowy, prowitaminę B5, argininę oraz stymulujące peptydy. Te ostatnie to prawdziwy hit w pielęgnacji włosów, bo dzięki nim osiągnięcie efektu wow masz na wyciągnięcie ręki. Peptydy nie tylko powstrzymują wypadanie, ale także odżywiają skórę głowy, wzmacniają cebulki włosowe i pobudzają je do bardziej intensywnej pracy.  Dzięki nim włosy rosną szybciej i jest ich więcej.

Nowe formuły wcierek do skóry głowy Neboa charakteryzują się recepturami o dużej zawartości substancji aktywnych. Wśród nich nie zabrakło także pobudzających peptydów.

W składzie wcierek Neboa znajdziesz Biotinoyl Tripeptide-1. Jest to tripeptyd łączący witaminę H (biotynę) oraz matrikinę. Peptyd ten stymuluje syntezę kolagenu oraz poprawia mikrocyrkulację w obrębie mieszków włosowych. A lepiej odżywione cebulki włosów, to mocniejsze włosy! Dodatkowo hamuje działanie enzymu odpowiedzialnego za nadmierne wypadanie włosów. Przywraca objętość i połysk, zagęszcza i wzmacnia włosy. Warto dodać, że Biotinoyl Tripeptide-1działa nie tylko na włosy, ale także bezpośrednio na skórę głowy. Intensywnie ją regeneruje, odżywia i stymuluje syntezę kolagenu.

Kosmetyki Neboa zawierające ten składnik to:

Naturalna wcierka do skóry głowy przeciw wypadaniu włosów z serii Trichological Care sprawdza się w sytuacji nadmiernej utraty włosów, szczególnie gdy jest ona wynikiem stresu, zmian hormonalnych lub na skutek utraty kolagenu wokół cebulek włosowych, na co wpływ mogą mieć m.in.  częste stylizacje, zabiegi fryzjerskie, farbowanie czy rozjaśnianie włosów. Formuła zawiera unikalny kompleks Echinacea Scalp Balance, który intensywnie nawilża, odżywia i wzmacnia osłabione cebulki. Biologicznie aktywne niskocząsteczkowe peptydy wspomagają wzrost włosów oraz ograniczają ich wypadanie. Prowitamina B5 łagodzi świąd i podrażnienia skóry głowy.

Cena: 25,49 zł / 175 ml

Naturalna wcierka do skóry głowy na zagęszczenie i porost włosów z serii Strong Scalp to skoncentrowana kuracja wzmacniająca do włosów osłabionych i przerzedzonych oraz do pielęgnacji skóry głowy skłonnej do łupieżu. Formuła zawiera peptydy, które wspomagają wzrost włosów oraz ograniczają ich wypadanie. Kwas hialuronowy i prowitamina B5 normalizują poziom natłuszczenia skóry głowy, nawilżają i łagodzą świąd. Unikalny kompleks StimuScalp Balance, bogaty w ekstrakt z chrzanu, argininę i kwas szikimowy, wspomaga aktywizację uśpionych cebulek i pobudza wzrost włosów.

Cena: 25,49 zł / 175 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.