W świecie urody, mody i showbiznesu...

Nowości Barwy Cosmetics: mydła prebiotyczne i dermatologiczne

0 1

Niegdyś uważane za towar luksusowy, później niedoceniane. Obecnie mydła w kostce przeżywają prawdziwy renesans. I słusznie! Posiadają tyle cennych właściwości pielęgnacyjnych, że często stają się pierwszym wyborem wśród produktów pielęgnacyjnych. Nie zawierają substancji chemicznych, skutecznie oczyszczają, a jednocześnie nie wysuszają skóry i nie powodują podrażnień czy reakcji alergicznych.  Świetnie sprawdzają się w pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej, problematycznej, atopowej czy po zabiegach.

Każdego dnia nasza skóra narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. BARWA Mydło Prebiotyczne oraz BARWA Mydło Dermatologiczne powstały w trosce o biologiczną równowagę delikatnej i wrażliwej skóry. Idealnie sprawdzą się także w codziennej pielęgnacji skóry alergicznej i atopowej. Ich kompozycja, składająca się w 100% z roślinnej  bazy mydlanej, która została przetestowana dermatologicznie przez ekspertów. Wegańska i hipoalergiczna formuła zapewnia delikatność w oczyszczaniu skóry i bezpieczeństwo dla jej bariery ochronnej. Skuteczność tkwi w składnikach aktywnych, które przeciwdziałają całemu spektrum problemów skórnych i chronią przed powstawaniem nowych stanów zapalnych. Odkryj ich niezwykłą moc!

Mydło prebiotyczne (9,99 zł/100 g)

W składzie:

  • Bioceolia to naturalny probiotyk pozyskiwany w oryginalnym procesie syntezy naturalnych cukrów. Chroni i stymuluje naturalną zdolność obronną skóry poprzez działanie jako bioselektwyny substrat dla pożytecznych mikroorganizmów. Równoważy, podtrzymuje i stymuluje mikroflorę skóry, wspomagając pierwszą linię obrony skóry przed atakiem szkodliwych czynników z zewnątrz.
  • Olej awokado utrzymuje jędrność i elastyczność skóry, odżywia, odbudowuje warstwę lipidową naskórka i wspomaga jego regenerację.

Mydło dermatologiczne (9,99 zł/100 g)

W składzie:

  • Witamina E – słynna witamina młodości. Zapewnia skórze ochronę przed niszczącą działalnością wolnych rodników. Pozytywnie wpływa na szczelność bariery naskórkowej, dzięki skóra może całkowicie spełniać swoją rolę jako bariera ochronna.
  • Skwalan – przywraca skórze naturalną równowagę, zmiękcza, nawilża i głęboko odżywia. Posiada właściwości antyoksydacyjne, łagodzące podrażnienia, chroni przed nadmiernym odparowywaniem wody i wolnymi rodnikami. Wzmacnia ochronną barierę lipidową.
  • Niacynamid – regeneruje uszkodzone warstwy naskórka. Wspiera regenerację skóry i zmniejsza jej reaktywność na szkodliwe czynniki zewnętrzne i niweluje prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień.

Leave A Reply

Your email address will not be published.