W świecie urody, mody i showbiznesu...

Sztuka komfortu

0 1

Dezodorant to jeden z najbardziej osobistych kosmetyków. Jego zadaniem jest zapewnienie komfortu w każdej sytuacji. Dlatego powinien być bezpieczny i wyjątkowy, jak nowy dezodorant w sprayu od Eisenberg Paris.

Dezodorant to kosmetyk bardzo blisko ciała. Jest niczym strażnik dobrego samopoczucia. Ma za zadanie neutralizować zapachy, nie blokując naturalnych procesów pocenia się. Dezodoranty w spray?u EISENBERG Paris poza ochroną, gwarantują szereg benefitów – dla skóry i planety. Podobnie, jak za wszystkimi produktami marki, stoi za nimi kreator – José Eisenberg, który w wychodząc poza schematy, w swojej pracy łączy high-tech, sztukę, elegancję i pasję – bez kompromisu! Takie są też nowe dezodoranty w sprayu będące przedłużeniem kultowych zapachów: J?OSE i I AM.

J?OSE EISENBERG Paris to świeża, wydajna, a także długotrwała formuła. Elegancki, zmysłowy oraz pełen szacunku dla Twojej skóry zapach – jest lekki jak mgiełka. Stworzony został z myślą o pielęgnacji skóry i zapewnieniu komfortu na cały dzień. Neutralizuje zapachy ciała, nie blokując naturalnych procesów pocenia się.

Cena: 229 zł/100 ml

To nowy rytuał w Twojej codziennej pielęgnacji, może być stosowany samodzielnie lub jako uzupełnienie perfum J?ose. Dostępny jest w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.

I AM EISNEBRG Paris to dezodorant w sprayu, który przedłuży trwałość dostępnych na rynku perfum I AM oraz jednocześnie zapewni wiele dodatkowych benefitów, zachowując pełną pielęgnację naskórka. Elegancki  zapach idealnie odwzorowuje harmonię zmysłowości kwiatowych, korzennych i owocowych nut. Dodatkowo formuła  spray’u bez użycia gazu sprawdzi się przy wrażliwej skórze i minimalizuje ryzyko podrażnień. Neutralizuje zapachy ciała, nie blokując naturalnych procesów pocenia się.

Cena: 229 zł/100 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.