W świecie urody, mody i showbiznesu...

Aż zmrużą oczy

0 0

Noworoczne wyjścia to okazja to zabawy z makijażem. Potrzebujesz wtedy czegoś efektownego, wyjątkowego, co sprawi, że będziesz olśniewać. Słowem: ekstra porcji blasku. A my mamy na to kilka sprawdzonych patentów.

Wersja dla leniwych

Najprostszy sposób na dodanie blasku spojrzeniu to położenie odrobiny mocno połyskującego cienia lub rozświetlacza w wewnętrznym kąciku każdego oka. Srebro, złoto lub opalizujące wersje typu roziskrzony szampan – to kolory, które podkręcą spojrzenie niezależnie od typu urody. Nałóż produkt małym pędzelkiem, a potem delikatnie wklep opuszkami palców.

W centrum uwagi

Jeśli nie masz ochoty na wymyślne, brokatowe oko, najpierw nałóż odrobinę brokatowego cienia na środek każdej powieki, a potem muśnij nim łuk kupidyna. Niby nic, ale kiedy światło padnie na twoją twarz efekt będzie spektakularny. Kremowe cienie łatwiej się stapiają ze skórą, ale jeśli wolisz pudrowe cienie do powiek możesz je nałożyć na warstwę kremowego korektora. Pomoże to ładnie połączyć cień ze skórą i zapobiegnie osypywaniu się. Jeśli chcesz czegoś bardziej dramatycznego, kluczem jest nakładanie cieniutkich warstw cienia. Pozwoli to osiągnąć pożądaną intensywność koloru bez tworzenia grubej warstwy.

Rano i wieczorem – twarz i okolice oczu

Yoskine Mesotherapy Meso-Serum Professional Skin Reconstructor Face & Eye Area, Zaawansowane Mezo-Serum Naprawcze Z Bio-Mikroigłami Z Gąbki Słodkowodnej Na Twarz I Okolice Oczu. Zatopione w preparacie Bio-Mikroigły z gąbki słodkowodnej Spongilla Spicule, wnikają na różne poziomy skóry i dzięki mikronakłuciom w jej wnętrzu, spektakularnie pobudzają procesy odmładzające. Technologia In?detox & Yo?Active – technologia zainspirowana odkryciem japońskiego naukowca na temat autofagii komórkowej. Łączy detoksykację komórek skóry z silnym działaniem odmładzającym. Oczyszcza komórki, przez co dostarczane do skóry składniki aktywne mogą działać znacznie skuteczniej.

Pół godziny przed wyjściem

Yoskine Mesotherapy, Płatki Pod Oczy Z Mikroigiełkami – Przeciwzmarszczkowa Mezoterapia to domowy zabieg kosmetyczny najnowszej generacji, do intensywnego odmłodzenia okolic oczu. Technologia mikroigłowa polega na wstrzykiwaniu do skóry składników przeciwzmarszczkowych poprzez niewielkie wypustki znajdujące się na płatkach. W każdej mikroigiełce znajduje się porcja aktywnych peptydów, które przenikają do głębszych warstw skóry, zmniejszają zmarszczki, redukują cienie i worki pod oczami, ujędrniają oraz wypełniają wiotczejącą skórę od środka.

Leave A Reply

Your email address will not be published.