W świecie urody, mody i showbiznesu...

Kwas hialuronowy w codziennej pielęgnacji

0 0

Czy jedno serum może jednocześnie intensywnie nawilżać skórę, wygładzać jej powierzchnię, wypełniać ją od wewnątrz i wzmacniać jej barierę ochronną? Nowe serum Neutrogena Hydro Boost z najwyższą koncentrację kwasu hialuronowego spośród wszystkich produktów z tej serii to potrafi. Kosmetyk stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, dzięki czemu zapewnia intensywne nawilżenie i gładszą skórę już w dwa tygodnie!

Kwas hialuronowy, z uwagi na niezwykłe właściwości wiązania wody, ma przede wszystkim silne działanie nawadniające, a dzięki temu, że naturalnie występuje w ludzkim organizmie, sprawdza się w pielęgnacji każdego rodzaju cery. To właśnie kwas hialuronowy stanowi istotny składnik macierzy międzykomórkowej, w której zanurzone są włókna kolagenowe i elastynowe, zwane białkami młodości. Dzięki nim skóra może być sprężysta, gładka i wypełniona. Niestety już po 25. roku życia ilość kwasu hialuronowego spada, co bezpośrednio przekłada się na stan skóry – stopniowo staje się bardziej sucha, wiotka i wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Również zmarszczki stają się bardziej widoczne. Dlatego po kosmetyki z kwasem hialuronowym warto by sięgały osoby młode w celu wzmocnienia skóry, jak i te starsze, które dostrzegają na niej objawy starzenia.

Hialuronowe serum Neutrogena Hydro Boost z kompleksem nawadniającym Cena: 54,99 zł/15 ml

W hialuronowym serum Neutrogena Hydro Boost z kompleksem nawadniającym występują dwa rodzaje kwasu hialuronowego, o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, które natychmiast zaczynają intensywnie nawilżać skórę. Ponadto w 100% roślinna trehaloza i prowitamina B5 pomagają wypełniać ją od wewnątrz. Wygodna pipetka ze specjalnie opracowanym systemem dozowania, w postaci przycisku stanowiącego integralną część zakrętki, ułatwia aplikację produktu – 2-4 krople należy nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i szyi przed nałożeniem ulubionego kremu na dzień lub na noc. Wybierając krem nawadniający, na przykład taki jak Neutrogena Hydro Boost Water Gel, skóra będzie podwójnie zabezpieczona przed ucieczką wody, pomoże to także odbudować jej naturalną barierę ochronną.

Warto pamiętać o właściwej aplikacji nakładania produktów – najpierw serum, a na nie krem. Bogatsza konsystencja kremu pomoże zatrzymać nawodnienie w głębi skóry, a także fizycznie zapobiegnie wyparowaniu lekkiego serum i pojawieniu się uczucia ściągnięcia skóry. Dzięki lekkiej, beztłuszczowej i bezzapachowej formule, Serum Neutrogena Hydro Boost szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze lepkiego filmu, a składniki aktywne mają szansę wniknąć w głębokie warstwy skóry i przynieść oczekiwane rezultaty. Jak każdy produkt marki Neutrogena, również formuła serum opracowana została we współpracy z dermatologami, co sprawia, że jest odpowiednie do każdego rodzaju skóry, w tym tej wrażliwej.

Leave A Reply

Your email address will not be published.