W świecie urody, mody i showbiznesu...

Twój włos ma głos

0 12

Włosy to nasza wizytówka. Dlatego o ile na pewne kwestie, jak naturalny kolor czy skręt, wpływu nie mamy, o tyle istnieje wiele możliwości zadbania o włosy w taki sposób, by wydobyć ich ukryte piękno. Fitokosmetyki Herbapol Polana nie tylko dbają o włosy, ale dzięki cudownym aromatom czynią z codziennej pielęgnacji prawdziwy urodowy rytuał.

Kluczem do prawidłowej jest dobieranie kosmetyków do aktualnych potrzeb włosów. A te mogą się zmieniać się z powodu wielu czynników, na czele z porą roku, wiekiem, a nawet modyfikacjami diety. Do tego dochodzą szkodliwe czynniki zewnętrze, jak promieniowane UV czy smog, a także pielęgnacyjne błędy, do których zaliczyć można choćby stylizację na (za) gorąco. W rezultacie włosy mogą stać się suche, łamliwe, trudne do rozczesania i ułożenia. Dlatego do codziennej pielęgnacji warto stosować produkty, które swoją skuteczność czerpią z natury, a zatem w naturalny sposób odpowiadają na potrzeby włosów. Kosmetyki Herbapol Polana zawierają fitoskładniki, czyli ekstrakty roślinne o szerokim zastosowaniu w pielęgnacji, które skutecznie działają na strukturę i kondycję włosów oraz skórę głowy.

Herbapol Polana Szampon + Odżywka do włosów normalnych i skłonnych do przetłuszczania się to idealne rozwiązanie dla osób, których włosy szybko tracą świeżość a także tych, które lubią produkty typu 2 w 1, zapewniające równie szybką, co kompleksową pielęgnację. Szampon + Odżywka to kosmetyk w 100% wegański, zawierający 94% składników pochodzących z natury. Wśród nich znajdziemy: pokrzywę, która uspokaja gruczoły łojowe oraz redukuje nadprodukcję sebum, wzmacnia cebulki włosowe, pobudza ukrwienie, a także sprzyja lepszemu odżywieniu skóry oraz włosów, jeżynę – o właściwościach wzmacniających i regenerujących, która ponadto chroni kolor i zapobiega nadmiernym ubytkom wody z naskórka oraz chłodzący, przynoszący ulgę i łagodzący podrażnienia  mentol. Szampon z odżywką to kosmetyk idealny do codziennego użytku, ułatwia rozczesywanie włosów i ma przyjemny owocowo-ziołowy zapach.

Herbapol Polana Szampon Odżywczy do włosów normalnych i skłonnych do przesuszania się daje efekt głębokiego odżywienia od nasady aż po same końce. Zawarty w nim rumianek poprawia nawilżenie włosów oraz przywraca równowagę skórze głowy (i naturalnie rozjaśnia włosy złotymi refleksami!), peonia zapewnia naturalny blask zdrowych włosów, a dzięki biotynie kosmyki są wyjątkowo łatwe do rozczesania i ułożenia. Szampon jest wegański, zawiera 95% składników z natury i zachwyca aromatem świeżo zerwanych kwiatów peonii. Swoją codzienną rutynę pielęgnacyjną uzupełnij o odżywkę regenerującą do włosów normalnych i przesuszonych. Jej bogata receptura zapewnia odbudowę włosów i ich zdrowy wygląd. Natomiast lekka i aksamitna formuła nieobciążająca kosmyków, wnika do ich wnętrza oraz je nawilża.

Leave A Reply

Your email address will not be published.