W świecie urody, mody i showbiznesu...

Golenie przyjazne damskiej skórze

0 0

Ciesz się gładką skórą na całym ciele. Wygodne i łatwe w obsłudze golarki dla kobiet Philips SatinShave Advanced i Prestige są idealne także do depilacji wrażliwych okolic ciała. Pozwalają bez wysiłku uzyskać gładką skórę bez podrażnień.

Jeśli Twoim sposobem na pozbywanie się zbędnego owłosienia na ciele jest golenie, zapewne wiesz, jak trudno robić to dokładnie i delikatnie golarką manualną. Nawet jeśli korzystasz z depilacji światłem, woskiem czy używasz depilatora, pewnie nadal nieobce jest Ci doświadczenie z jednorazówką. No właśnie? Na szczęście z pomocą przychodzą tu przyjazne kobiecej skórze golarki elektryczne, które sprawią, że nie będziesz chciała już sięgać po golarki jednorazowe, bo i po co?

Nowe golarki Philips SatinShave Prestige BRL176/00 zapewniają delikatność i komfort golenia różnych obszarów ciała. Zaokrąglone końcówki trymera przed i za siateczką golącą pozwalają na płynne przesuwanie golarki po skórze. Ruchoma siateczka przesuwa się po nierównościach i zaokrągleniach w naturalny sposób, zachowując bliski kontakt ze skórą w celu zapewnienia równomiernego golenia.

Golarki SatinShave BRL176 są też łatwe w obsłudze. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu urządzenia można używać w optymalny sposób na sucho i na mokro – podczas codziennej kąpieli pod prysznicem lub w wannie. Ergonomiczny, wyprofilowany uchwyt umożliwia łatwe manewrowanie, zapewniając pełną kontrolę i większy zasięg. Możesz w naturalny i precyzyjny sposób przesuwać golarkę po całym ciele. Dzięki akumulatorowi golarka BRL 176 zapewnia do 120 min bezprzewodowego golenia z użyciem głowicy golącej. O ładowaniu się akumulatora, a także jego pełnym naładowaniu lub niskim poziomie energii informuje kontrolka. Golarkę można naładować poprzez kabel z końcówką USB-A.

W modelu BRL176 znajdują się dodatkowe akcesoria: nasadka do przycinania, nasadka SoftGlide, nasadka do napinania skóry, trymer bikini, rękawica złuszczająca, pilnik pedicure oraz etui. Zwłaszcza pilnik jest nowością w tego typu urządzeniu, a z pewnością docenisz ten gadżet! Dysk obrotowy 3w1 zapewnia gładkie stopy w czasie zaledwie 5 minut. Do dokładnego usuwania odcisków można użyć ultraprecyzyjnej końcówki.

Rekomendowane ceny nowych golarek damskich SatinShave wynoszą

  • BRL136: 183 PLN
  • BRL176: 360 PLN

Leave A Reply

Your email address will not be published.