W świecie urody, mody i showbiznesu...

Czarne serum Garnier Pure Active

0 1

Zaskórniki, przebarwienia i niedoskonałości są na czarnej liście! Czarne serum Garnier Pure Active dla skóry problematycznej to formuła z kwasami AHA i BHA, oczyszczającym węglem oraz niacynamidem, który skutecznie wyrównuje koloryt skóry.

Nadchodzi Serum Garnier Pure Active, które skutecznie rozprawi się z wszystkimi przeciwnikami zdrowej skóry. To pierwsze czarne serum od Garnier z wegańską,  skoncentrowaną 4% formułą, zawierającą kompleks składników aktywnych, wzbogaconą o ekstrakty naturalnego pochodzenia. Lekka konsystencja szybko się wchłania i bez obaw: nie pozostawia czarnych śladów! A jak działa?

  • Złuszczający kwas AHA usuwa martwy naskórek i skutecznie wygładza skórę
  • Kwas BHA zmniejsza produkcję sebum dzięki czemu pomaga redukować niedoskonałości i zwężać pory
  • Niacynamid wyrównuje koloryt, redukuje przebarwienia i natychmiast zapewnia uczucie ukojenia i przywraca skórze komfort
  • Węgiel to składnik pochodzenia naturalnego, znany ze swoich właściwości oczyszczających i matujących skórę. Przeznaczony dla skóry wrażliwej

Często spotykam się z obawami przed codziennym stosowaniem kwasów owocowych czy niacynamidu. AHA i BHA w niskich stężeniach są cudownym dodatkiem do codziennej rutyny pielęgnacyjnej! Kwasy AHA działają bardziej powierzchownie, w tym nawilżają skórę. BHA zaś zadziała głębiej, odblokuje pory i razem z AHA zadbają o gładki naskórek. Bez obaw można sięgać po nie nawet i codziennie. Najpierw należy sprawdzić jak nasza skóra na nie reaguje. Następnie wprowadzamy je stopniowo: zaczynając od stosowania kilka razy w tygodniu, by po kilkunastu dniach używać ich już codziennie. Niacynamid i węgiel aktywny to substancje, które moi pacjenci stosują od lat, niezależnie od pory roku. Niacynamid dba o warstwę hydrolipidową i pomaga w wyrównaniu kolorytu, a węgiel aktywny oczyszcza skórę i oczyszcza ją z toksyn – wyjaśnia dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz, założycielka Projekt Skóra, członkini Rady Dermatologów Garnier.

Wegańska formuła serum przeciw niedoskonałościom została przetestowana dermatologicznie i jest odpowiednia dla skóry wrażliwej. Produkt został także zatwierdzony przez Cruelty Free International. Wszystkie te działania realizowane są w myśl przyjętego w 2020 roku programu GREEN BEAUTY, który określa ZIELONE ZOBOWIĄZANIA GARNIER – czyli kompleksowe działania dla zrównoważonego rozwoju.

Leave A Reply

Your email address will not be published.