W świecie urody, mody i showbiznesu...

Odświeżające mydło w płynie Herbapol Polana

0 0
Linia fitokosmetyków Herbapol Polana to dowód na to, jak doskonale wysokoskoncentrowane ekstrakty pozyskane z ziół i owoców sprawdzają się w codziennej pielęgnacji skóry. Każdy produkt to minimum 94% składników pochodzenia naturalnego i owocowo-kwiatowy aromat. A teraz, do obecnych już na rynku propozycji, dołącza nowość, czyli odświeżające mydło w płynie do każdego rodzaju skóry dłoni z gruszką, szałwią i werbeną.

Oczyszczanie skóry – fundament pielęgnacji

Każdego dnia dłonie narażone są na działanie wielu negatywnych czynników zewnętrznych. Wahania temperatury, zimny wiatr czy detergenty mają bezpośredni, i niestety szkodliwy, wpływ na stan skóry. I o ile możemy go redukować, choćby dzięki noszeniu rękawiczek, to nie możemy zrezygnować z oczyszczania rąk. A przecież nic nie wysusza skóry tak, jak silne produkty myjące czy dezynfekujące. Dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniego mydła, które nie tylko skutecznie usunie z dłoni zabrudzenia, ale jednocześnie zadba o ich kondycję.

Fitokosmetyki – moc ekstraktów z ziół i owoców

Fito to z języka greckiego roślina – to kosmetyki, których receptury oparte zostały na łagodnych, a zarazem skutecznych, ekstraktach z roślin. Pracując nad tą linią bazowano na wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu Herbapolu na temat ziół i owoców. W ten sposób stworzono formuły zapewniające naturalną i kompleksową troskę o skórę ciała i włosy. A teraz serię uzupełnia nowość – Herbapol Polana mydło w płynie odświeżające, które skutecznie oczyszcza i pielęgnuje. W jego składzie znajdziemy ekstrakt z szałwii, która działa przeciwbakteryjnie oraz wyciągi z owoców gruszki i liści werbeny o właściwościach rewitalizujących. Ponadto D-pantenol i prowitamina B5 poprawiają elastyczność i jędrność skóry, sprawiając że staje się gładka i miękka. Mydło ma wygodne opakowanie z pompką i pięknie pachnie świeżo zerwanymi gruszkami i odświeżającą esencją zielonej werbeny. Herbapol Polana mydło w płynie odświeżające dostępne jest w sieci drogerii Rossmann.

NOWOŚĆ!
Herbapol Polana Mydło w płynie odświeżające – 390 ml/12,99 zł

Receptura kosmetyku bazuje na delikatnych środkach myjących, dzięki czemu skutecznie, a zarazem łagodnie, oczyszcza skórę dłoni. Formuła wzbogacona została o ekstrakt z szałwii o właściwościach przeciwbakteryjnych oraz z owoców gruszki i liści werbeny, które działają rewitalizująco. Ponadto D-pantenol i prowitamina B5 poprawiają elastyczność skóry, sprawiając że odzyskuje ona jędrność i miękkość. Mydło pachnie gruszkami i werbeną. Ponadto w serii fitokosmetyków Herbapol Polana dostępne jest także wiśniowe mydło pielęgnacyjne.

Leave A Reply

Your email address will not be published.