W świecie urody, mody i showbiznesu...

Maski w płachcie od HADA LABO TOKYO

0 0
Maska w płachcie jest w stanie w kwadrans dostarczyć skórze nawilżenia, odżywienia i regeneracji. Idealnie sprawdzą się też podczas domowego spa. Użyte przed wielkim wyjściem nadadzą skórze efekt wow!

Maseczki na tkaninie cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego! Efekty ich stosowania widać od razu i możemy porównywać je do tych uzyskiwanych podczas zabiegów kosmetycznych w gabinecie. Działają na zasadzie okluzji – tkanina przylegająca do skóry ma wspomagać wchłanianie substancji czynnych i być bardziej skuteczna, niż gdyby te same produkty zostały zaaplikowane w formie kremu. Maseczka w płachcie  daje efekt jak kompres – z jednej strony zapewnia szybsze wchłanianie składników aktywnych, a z drugiej – pozwala zatrzymać je w skórze na dłużej. Są ratunkiem dla zmęczonej, pozbawionej blasku skóry. Doskonale nawilżą i pomogą wygładzić zmarszczki.

Przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca maska nawilżająca w tkaninie (14,99 zł)

Biodegradowalna maska w płachcie nasączona 20 ml skoncentrowanego serum. Maska o działaniu przeciwzmarszczkowym, wygładzającym i ujędrniającym skórę. Silnie nawilża. Zawiera 4 rodzaje KWASU HIALURONOWEGO (Macro, 3D, Nano i Super HA), przeciwzmarszczkowy Retinol i ujędrniający Kolagen. Oryginalna japońska receptura.

Silnie nawilżająca i rozświetlająca maska na tkaninie (14,99 zł)

Biodegradowalna maska w płachcie nasączona 20 ml skoncentrowanego serum. Maska z efektem silnego nawilżenia, odświeżenia i wygładzenia skóry. Wydobywa naturalny blask i zapewnia piękny wygląd nawet suchej skórze. Zawiera specjalną kompozycję zaawansowanych kwasów hialuronowych: Makro i Super Kwas Hialuronowy. Oryginalna japońska receptura.

Stosowanie:

  • Maskę rozłożyć i starannie nałożyć ją na twarz;
  • Lekko docisnąć;
  • Pozostawić na skórze przez 15 minut, następnie usunąć;
  • Nie zmywać twarzy, a niewchłonięty preparat delikatnie wklepać w skórę;
  • Stosować 1-3 razy w tygodniu

Leave A Reply

Your email address will not be published.