W świecie urody, mody i showbiznesu...

Jesienna bursztynowa pielęgnacja włosów

0 2
Nadejście niższych temperatur i zimnych podmuchów wiatru, w wielu przypadkach nieodłącznie wiąże się z osłabieniem kondycji włosów. Jednak przy zapewnieniu odpowiedniej pielęgnacji możemy pożegnać się z suchą, łamliwą i matową fryzurą, a zamiast tego, cieszyć się miękkimi i błyszczącymi włosami.

Już teraz możesz zatroszczyć się o nie w wyjątkowy sposób, wybierając odpowiednią mgiełkę do włosów Jantar. A to wszystko dzięki niezwykłym właściwościom bursztynu i innowacyjnym składnikom aktywnym zawartym w recepturach preparatów.

Mgiełka z wyciągiem z bursztynu do włosów suchych i łamliwych (12,99 zł/200 ml)

Produkt zawiera aktywny wyciąg z bursztynu, który pielęgnuje, wzmacnia, odżywia włosy i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Proteiny pszeniczne przylegając cienką warstwą do włosów, chronią je przed wysuszeniem, a także nawilżają, odżywiają i ułatwiają rozczesywanie włosów. Dodatkowo d-pantenol nawilża, wyraźnie wzmacniając i pogrubiając kosmyki oraz nadając im piękny połysk.

Mgiełka z wyciągiem z bursztynu do włosów zniszczonych (12,99 zł/200 ml)

Preparat polecany jest do włosów cienkich, łamliwych, suchych, słabych i delikatnych. Wyciąg z bursztynu wzmacnia i odżywia zniszczone włosy. Kompleks Trichogen stymuluje ich wzrost, zapobiegając wypadaniu. Proteiny pszeniczne intensywnie nawilżają, nadając kosmykom niepowtarzalną gładkość. Wyciąg z zielonej herbaty działa regenerująco, wzmacniająco oraz odżywczo na włosy i skórę głowy. Z kolei d-pantenol nawilża oraz nadaje połysk.

Mgiełka z wyciągiem z bursztynu z filtrami UVA+UVB chroniąca przed słońcem (15,99 zł/200 ml)

Odżywka w postaci mgiełki, zamyka łuski włosów, a przy tym zabezpiecza je przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, bez efektu obciążenia. Wyciąg z bursztynu pielęgnuje i odżywia włosy. Proteiny jedwabiu nadają kosmykom elastyczność, miękkość i blask. Wyciąg ze skrzypu polnego wzmacnia i poprawia ich kondycję. Natomiast inulina i betaina odpowiadają za zamykanie łusek włosów, zapewniając ich odpowiednie nawilżenie.

Leave A Reply

Your email address will not be published.