W świecie urody, mody i showbiznesu...

Peelingi do skóry głowy dla zdrowych włosów

0 0
Regularny peeling skóry głowy pomaga usunąć zanieczyszczenia, ułatwiając składnikom odżywczym wniknąć w głąb włosa. Z tą myślą opracowała dwa specjalistyczne produkty: Peeling Trychologiczny oraz Peeling Enzymatyczny. Pierwszy z nich skierowany jest do osób borykających się z problemem wypadania włosów, natomiast drugi stanowi odpowiedź na potrzeby skóry wrażliwej, problematycznej i podrażnionej. Przygotuj się na pielęgnację od podstaw, bo zdrowe włosy zaczynają się od zdrowej skóry głowy.

Trychologiczny peeling stymulujący wzrost włosów do skóry głowy

Zawarte w składzie kwasy AHA i papaina dogłębnie oczyszczają skórę głowy z zanieczyszczeń, martwego naskórka i pozostałości kosmetyków, przywracając skórze fizjologiczną równowagę. Nie mogło zabraknąć także ekstraktu ze skrzypu, który w połączeniu z argininą wyraźnie wzmacnia włosy i skutecznie zmniejsza ich wypadanie, zapewniając bardziej intensywny i szybszy ich wzrost. Natomiast prowitamina B5 i mocznik zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia skóry głowy oraz zapobiegają przesuszeniu i łagodzą podrażnienia. Regularnie stosowany peeling zapewnia spektakularne działanie wzmacniające oraz wpływa na poprawę kondycji skóry głowy i włosów.

Enzymatyczny peeling oczyszczający do skóry wrażliwej, problematycznej i podrażnionej

Opracowany z myślą o bardzo wrażliwej skórze głowy, zapewnia optymalny poziom nawilżenia i łagodzi podrażnienia. Papaina doskonale oczyszcza skórę głowy, usuwa martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, zapewniając uczucie świeżości i komfortu. Cynk PCA usuwa łupież i zmniejsza skłonność do jego powstawania oraz zapobiega przetłuszczaniu się włosów. Ekstrakty ze skrzypu i bawełny wyraźnie je wzmacniają, nawilżają, łagodzą podrażnienia i regenerują skórę głowy. Z kolei prebiotyk przywraca skórze równowagę. Peeling zapewnia działanie wzmacniające i łagodzące oraz błyskawicznie popraw poprawia kondycję skóry głowy i włosów.  

Cena każdego z peelingów: 20,49 zł/75 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.