W świecie urody, mody i showbiznesu...

Całoroczna ochrona przeciwsłoneczna

0 2
Szukasz idealnej ochrony przeciwsłonecznej? Kremu, który nie tylko zadba o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną, ale też zadziała przeciwzmarszczkowo i zapewni idealną pielęgnację? Poznaj naturalne kremy SPF 50+ marki Orientana i ciesz się naturalnym, letnim glow bez obaw o negatywne działanie promieni słonecznych. Zakochaj się w egzotycznym połączeniu zapachów Ylang Ylang i owocu granatu.

Dwa produkty do twarzy z linii Golden Ginseng Sun Protect Anti-aging to naturalne kremy do twarzy zawierające ultrawysoką ochronę 50+. Wybierz swój ulubiony – z pigmentem lub bez!

Naturalny krem do twarzy SPF 50+ UVA/UVB
Golden Ginseng Colour Free

Zawiera 90,1% składników naturalnych. Oparty na  fotostabilnych filtrach organicznych i mineralnych nowej generacji oraz ekstrakcie z żeń-szenia koreańskiego. Chroni przed promieniowaniem słonecznym, działa pielęgnacyjnie i przeciwzmarszczkowo. Jest lekki i przyjemny w aplikacji. Daje satynowe wykończenie. Idealny dla każdego rodzaju skóry.

Naturalny krem do twarzy SPF 50+ UVA/UVB
Golden Ginseng Skin Tint

Zawiera 90,1% składników naturalnych. Długotrwale nawilża, działa pielęgnacyjnie, przeciwzmarszczkowo. Chroni skórę przed fotostarzeniem oraz negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego. Zawiera PIGMENT dopasowujący się do koloru skóry, który ujednolica koloryt i optycznie wyrównuje jej strukturę.

Cena za każdy z kremów: 80 zł/50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.