W świecie urody, mody i showbiznesu...

Za co klienci kochają salony YASUMI?

0 2
Kiedy w 2003 roku Zofia Bydałek otworzyła pierwszy salon YASUMI w Kaliszu, nie sądziła, że już za rok powstanie drugi, a w kolejnych latach następne. Sukces przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Obecnie YASUMI jest jedną z największych sieci w branży beauty&SPA.

YASUMI oferuje nie tylko japońskie rytuały piękna, ale też nowoczesne zabiegi poprawiające urodę i wysokiej jakości kosmetyki, ale także relaks.

Połączyliśmy szybkie rozwiązania terapeutyczne z gwarancją odprężenia. Żyjemy zbyt szybko, zbyt intensywnie, co rodzi nadmiar stresu. Gdzieś musimy go rozładować, inaczej to napięcie odbije się na naszym zdrowiu. Wakacje raz w roku nie wystarczą. Nasze salony oferują rytuały pielęgnacyjne, które są jak odprężające wakacje. Taka idea towarzyszyła nam od początku i opanowaliśmy ją do perfekcji. W końcu YASUMI znaczy relaks – mówi założycielka marki i wiceprezes zarządu Zofia Bydałek.

Eksperci YASUMI ogromną wagę przykładają też do wysokiej jakości usług. Starają się, by wszystko było na jak najwyższym poziomie. Nawet to, czego klient nie widzi. Marka została laureatem konkursu Businesswoman&life, w którym przyznano jej tytuł Lidera Systemów Franczyzowych. To ogromne wyróżnienie, świadczące o tym, że YASUMI otacza wyjątkową troską swoich franczyzobiorców.

Franczyzobiorcy są dla nas jak rodzina, dlatego o nich dbamy i wspieramy ich na każdym kroku. Przekazujemy im całe know-how, chroniąc przed popełnianiem błędów biznesowych. Wspieramy przy wyborze lokalu, pomagamy w doborze sprzętu i kosmetyków, zapewniamy wsparcie w rekrutacji personelu, szkolimy go, a nawet dzielimy się narzędziami marketingowymi. Jednym słowem nasz franczyzobiorca dostaje wszystko, co jest niezbędne do prowadzenia udanego biznesu i może skupić się na jakości usług, które oferuje – podsumowuje Zofia Bydałek.

Największą popularnością zarówno wśród franczyzobiorców, jak i klientów, cieszy się program najbogatszy, a mianowicie YASUMI INSTYTUT ZDROWIA I URODY. Oferuje wiele zabiegów na twarz i ciało, łącznie z zabiegami medycyny estetycznej. A te są coraz bardziej popularne. Korzystają z nich i kobiety i mężczyźni, w mniejszych i większych miejscowościach. Ale przed wszystkim klienci znajdują w YASUMI możliwość odprężenia, ukojenia przy jednoczesnym zadbaniu o ciało najnowocześniejszymi metodami.

Leave A Reply

Your email address will not be published.