W świecie urody, mody i showbiznesu...

Pokochaj swoje włosy z linią Peace Love Hair od Barwa

0 2
Świadoma pielęgnacja to klucz do pięknych i zdrowych włosów. Najważniejszą rolę odgrywają w niej humektanty, proteiny oraz emolienty. Linia Barwa PEACE LOVE HAIR TO starannie skomponowane formuły, które powstały zgodnie z koncepcją równowagi PEH, a także bogactwo składników naturalnych, łagodne środki myjące oraz brak zbędnych substancji.

BARWA PEACE LOVE HAIR to seria kosmetyków do świadomej pielęgnacji włosów, która powstała z miłości do natury i pięknych włosów. Wszystkie formuły są zbalansowane pod kątem PEH, czyli zawierają odpowiednią ilość protein (P), emolientów (E) i humekantów (H) dostosowaną do rodzaju włosów. Każda z odżywek zawiera wszystkie kluczowe elementy – emolienty, humektanty i proteiny, z przewagą jednego z nich. Dzięki temu nie ma obawy, że równowaga składników odżywczych zostanie zaburzona. Harmonia składników odżywczych to klucz do piękniejszych włosów każdego dnia.

Łagodny szampon nawilżający (14,99 zł/480 ml) do suchej i normalnej skóry głowy

Jego łagodna formuła w ultra delikatny sposób oczyszcza skórę głowy i włosy, a biotynabioflawonoidy i witamina E odżywiają je od wewnątrz, widocznie poprawiają kondycję włosów i chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Łagodny szampon balansujący (14,99 zł/480 ml) do podrażnionej i przetłuszczającej się skóry głowy

Jego łagodna formuła delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę głowy i włosy, a pantenol, trehaloza i witamina E przeciwdziałają łamaniu się włosów, nawilżają, koją i chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.?

Naturalna odżywka emolientowa (14,99 zł/180 ml) do włosów średnio i wysokoporowatych

Jej bogata formuła, wypełniona po brzegi takimi skarbami natury, jak olej winogronowy, kompleks witamin oraz wyciąg z octu jabłkowego, wygładza powierzchnię włosów, zabezpiecza je oraz nadaje im nieziemski połysk.

Naturalna odżywka humektantowa (14,99 zł/180 ml) do włosów o każdej porowatości

Jej formuła, wypełniona po brzegi takimi skarbami natury, jak ekstrakt z opuncji figowej czy olej z konopi, dogłębnie nawilża włosy, zmiękcza je i wygładza bez efektu puszenia.

Naturalna odżywka proteinowa (14,99 zł/180 ml) do włosów o każdej porowatości

Do włosów o każdej porowatości Jej formuła, wypełniona po brzegi takimi skarbami natury, jak wyciąg z protein jajka czy kompleks witamin, rekonstruuje włosy, regeneruje je i dodaje im objętości.

Leave A Reply

Your email address will not be published.