W świecie urody, mody i showbiznesu...

Żel do pielęgnacji konturu oczu

0 0

Bardzo cienki i naturalnie narażony na liczne zagrożenia kontur oka jest jedną z najbardziej wrażliwych części twarzy. W przypadku oczu i ich okolic używanie delikatnych kosmetyków ma podstawowe znaczenie. Eisenberg stworzył żel do pielęgnacji konturu oczu, który dzięki obecności wody chabrowej doskonale likwiduje obrzęki i redukuje cienie wokół oczu. Zapewnia efekt liftingu dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego oraz olejków z kiełków pszenicy i ogórecznika. 

EYE CONTOUR GEL… ŻEL KONTUR OCZU

Wyjątkowa formuła żelu liftingującego, skutecznie redukuje obrzęki i cienie pod oczami. Woda Chabrowa ma właściwości przeciwobrzękowe. Witamina E, Kwas Hialuronowy oraz oleje z Kiełków Pszenicy i Ogórecznika zapobiegają starzeniu się konturu oka. Znakomita baza pod makijaż. 

Formuła lekkiego żelu zapewnia natychmiastowy efekt napięcia skóry, likwiduje zasinienia i opuchliznę. Zawiera wyciąg z bławatka o właściwościach rozluźniających oraz witaminy A, E oraz F, które przeciwdziałają oznakom starzenia się skóry wokół oczu. Z powodzeniem może być stosowany na górne powieki oczu i usta. Zapewnia efekt liftingu, redukuje cienie i likwiduje obrzęki. Dodatkowo nie zawiera barwników, ani perfum.

Niezwykłe działanie żelu Eisenberg to połączenie odpowiednich i specjalnie wyselekcjonowanych składników oraz zastosowanie Formuły Trio-Moléculare?
?    Woda chabrowa ma właściwości przeciwobrzękowe
?    Witamina E wygładza, nawilża, redukuje zmarszczki, działa przeciwzapalnie i neutralizuje wolne rodniki
?    Kwas Hialuronowy warunkuje prawidłowe uwodnienie substancji międzykomórkowej tkanki łącznej. Stanowi naturalną barierę chroniącą tkanki przed infekcją bakteryjną. 
?    Oleje z Kiełków Pszenicy i Ogórecznika zapobiegają starzeniu się konturu oka
?    Formuła Trio-Moléculaire? – zawiera 3 aktywne molekuły

Leave A Reply

Your email address will not be published.