W świecie urody, mody i showbiznesu...

Niech każdy krok będzie Twój

0 4
Wysoka temperatura często prowadzi do nasilenia się dolegliwości, jaką jest nadmierna potliwość. Jedną z newralgicznych części naszego ciała, podatną na zwiększone wydzielanie potu są stopy. Często towarzyszy temu nieprzyjemny zapach, który znacznie wpływa na obniżenie komfortu i pewności siebie. Sposobem walki z tym problemem, jest stosowanie odpowiedniego preparatu redukującego pocenie i jednocześnie neutralizującego przykry zapach. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku dezodoranty do stóp i butów Nivelazione, które zostały opracowane z myślą zapewnieniu świeżości, ochrony i kontroli zapachu już od pierwszej aplikacji. Szeroka gama produktów, pozwoli wybrać ten właściwy.

Dezodorant do stóp 4w1 Nivelazione

Wyjątkowo skuteczny dezodorant wzbogacony o technologię neutralizacji zapachu i ekstrakt z szałwii. Dzięki długotrwałemu działaniu zapewnia niezawodną ochronę oraz wspomaga zachowanie odpowiedniej higieny i pielęgnacji skóry stóp nawet z problemem grzybicy. Neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i zapobiega jego nawrotom. Skutecznie likwiduje nadmierne pocenie, działa antybakteryjnie oraz utrzymuje stopy suche i świeże przez cały dzień.

Dezodorant do stóp i butów Nivelazione

Multifunkcyjna formuła dezodorantu o długotrwałym działaniu, dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym o wysokiej skuteczności gwarantuje ochronę, pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny oraz przedłuża świeżość butów i stóp każdego dnia. Preparat działa przeciwpotnie, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i zapobiega jego powstawaniu, wykazuje właściwości antybakteryjne oraz błyskawicznie odświeża stopy i obuwie.

Dezodorant do stóp dla kobiet Nivelazione

Preparat opracowany z myślą o nadmiernie potliwej skórze stóp, a jednocześnie delikatnej i wrażliwej. Dezodorant pomaga w zachowaniu odpowiedniej ich higieny i pielęgnacji każdego dnia. Zapewnia niezawodną i długotrwałą ochronę, działając równocześnie na czterech poziomach: redukuje nadmierne pocenie, skutecznie chroni przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, utrzymuje stopy suche do 12h oraz intensywnie odświeża, pozostawiając subtelny zapach.

Dezodorant do butów dla mężczyzn Nivelazione for men

Preparat pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny męskich stóp oraz błyskawicznie odświeża obuwie. Aktywny bloker zapachu działa dezodorująco i skutecznie redukuje nadmierne pocenie, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i zapobiega jego powstawaniu. Dermo-Protector zapewnia niezawodną ochronę oraz wspomaga pielęgnację skóry z problemem grzybicy. Natomiast mięta pieprzowa intensywnie odświeża, pozostawiając długotrwałe uczucie świeżości i komfortu.

Cena: 17,49 zł/180 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.