W świecie urody, mody i showbiznesu...

Szczuplej naturalnie

0 4

Powiedzmy to głośno: cellulit jest całkowicie normalny i w jakimś stopniu ma go każda z nas. Szacuje się, że występuje u 80-90% dorosłych kobiet. Jest powszechny, ale nadal staramy się go pozbyć. Zamiast się zasłaniać ubraniami – proponujemy całkowicie pokojową i nieinwazyjną opcję redukowania cellulitu.

Potraktuj to z… bańki!

Kilka lat temu bardzo popularne były masaże bańką chińską. Dawały efekty, ale wiązały się z dyskomfortem, a nawet bólem. Tymczasem Tradycyjna Medycyna Chińska dużo częściej i chętniej zaleca miejscowe bańki stacjonarne. Zabieg jest równie skuteczny, ale zupełnie bezbolesny i można go wykonać praktycznie u każdego. Na pierwszych sesjach pozostawia się bańki na skórze przez około 5-10 minut, stopniowo wydłużając czas do 20 minut. Jak to działa? W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej właściwie wszystkie dolegliwości czy choroby są spowodowane stagnacją – inaczej zablokowaniem przepływu energii. Podciśnienie tworzone przez bańki pomaga rozbijać komórki tłuszczowe, a także pobudza krążenie i przenosi czerwone krwinki do poddawanego zabiegowi obszaru – a one przyspieszają procesy gojenia i regeneracji. Owszem, możesz mieć siniaki, ale będziesz też widzieć pozytywne efekty w postaci gładszej, mocniejszej i bardziej elastycznej skóry (zazwyczaj jest to zauważalne po 4 seansach). Ślady po bańkach sugerują, że dane miejsce potrzebuje terapii – można użyć tego samego nacisku po obu stronach ciała, a czasami w niektórych miejscach będziesz mieć znacznie ciemniejszy ślad niż w innych. To sygnał dla terapeuty, że te obszary są osłabione, krążenie krwi i limfy spowolnione a więc system jest tu zakłócony. Bańki skutecznie działają na określone miejsca, można więc pracować nimi bardzo precyzyjnie.

Naturalnie szczuplej

Medilâge anti-cellulite bazuje na liofilizowanym koncentracie soku z francuskiej odmiany melona kantalupa (Dimpless). To opatentowany, 100% naturalny koncentrat bogaty w dysmutazę ponadtlenkową (SOD), stanowiącą średnio od 85 do 90% całego jego składu, kwas liponowy, karotenoidy, witaminy A, E i C. Uwaga: jest on pierwszą substancją podawaną doustnie z klinicznie udowodnioną skutecznością działania na cellulit. Ten suplement zawiera także Sinetrol Xpure C1 czyli opatentowany składnik wytwarzany z soku, skórki i nasion pomarańczy, grejpfrutów oraz guarany. W skrócie jego działanie przestawia nasz metabolizm na pozyskiwanie energii ze zgromadzonego zapasu tłuszczów, co przekłada się na spadek masy ciała i redukcję wagi. Cellulit na udach, brzuchu i pupie jest mniej widoczny i tracimy centymetry w obwodzie talii i bioder.

Do regularnego stosowania tego suplementu oraz zabiegów bańkami dołóżmy lżejszą, warzywno-owocową dietę oraz choćby 30 minutowy spacer, ale za to codzienny spacer. Rezultaty na pewno się pojawią. I zostaną z nami na długo w sposób całkowicie naturalny.

MEDILÂGE ANTI-CELLULITE: 450 zł/90 kapsułek

Leave A Reply

Your email address will not be published.