W świecie urody, mody i showbiznesu...

Trójfazowy preparat dla zdrowego snu

0 0
Dobra wiadomość dla osób mających kłopot z zasypianiem czy wybudzaniem się w nocy: ulgę przyniesie im OYONO NOC suplement diety – innowacyjny produkt wspomagający zdrowy, regenerujący sen.

Nic tak nie obniża komfortu życia jak niewyspanie. Za krótki, utywany, płytki sen odbiera energię do działania i osłabia sprawność psychiczną i fizyczną. Po dłuższym czasie może też rzutować na zdrowie – obniżać odporność, wywoływać zaburzenia hormonalne, podnosić ciśnienie, poza tym wpływa na wzrost masy ciała. Jak pokazują badania, kłopoty ze snem ma już ponad połowa z nas, w większości kobiety.

Na zdrowy, regenerujący sen

Żeby szybciej zasypiać i budzić się wypoczętym, trzeba zadbać o naturalny cykl snu. Pomaga w tym specjalna kombinacja składników OYONO NOC, takich jak: melatonina, wyciąg z kozłka lekarskiego, witamina B6, ekstrakt z męczennicy cielistej, głogu i melisy lekarskiej. Ważnym elementem skuteczności produktu jest też jego innowacyjna formuła, polegająca na trójfazowym działaniu.

Trzy fazy snu

Innowacyjność OYONO NOC polega na precyzji uwalniania się składników z pastylek. Odbywa się to w trzech fazach:

  • Pierwsza faza – natychmiastowa – działa szybko już po 10 minutach. Dzięki wykorzystaniu melatoniny, wyciągu z kozłka lekarskiego (waleriany) i witaminy B6.
  • Druga faza – przedłużonego uwalniania – trwa nawet przez 8 godzin. Polega na długiej, kontrolowanej aktywacji melatoniny i ekstraktu z męczennicy cielistej
  • Trzecia faza – ciągła. Podczas jej trwania uwalniane są takie składniki preparatu jak ekstrakt z głogu i melisa lekarska, które wspierają spokojny sen.

Zdrowy, regenerujący sen dzięki OYONO NOC Jak pokazały badania, stosowanie trójfazowego OYONO NOC nie tylko ułatwia zasypianie, ale czyni to w sposób znaczący. Według testu użytkowników czas zapadania w sen skraca się z 40 do 30 minut po tygodniu stosowania preparatu i z 40 do 20 minut po dwóch tygodniach jego przyjmowania. OYONO NOC sprzyja też przespaniu całej nocy – po tygodniu stosowania pozwala wydłużyć średnią długość snu z 6 do 7 godzin. Większość respondentów przyjmujących preparat ocenia swój sen jako dobry i bardzo dobry. Zauważa rzadsze wybudzanie się i mniej problemów z ponownym zaśnięciem. Stosowanie OYONO NOC nie daje efektu przyzwyczajenia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.