W świecie urody, mody i showbiznesu...

Zapachy z różą

0 1
Zapach róży uspokaja, relaksuje, odgania smutki, podnosi nastrój i sprawia, że czujemy się szczęśliwsi. Jednak róże to kwiaty delikatne. W wazonie tracą zapach już po kilku dniach. Znamy sposób, by w domu pachniało świeżymi różami o wiele dłużej.

Marka Aroma Home wraz z Dorotą Szelągowską stworzyła dwie kompozycje oparte na tych eleganckich, szlachetnych kwiatach. Pierwsza, Róża, jest delikatna, lekka i świeża. Druga, Czarna róża z paczulą – ciepła, ciężka i orientalna. Świece zapachowe, patyczki oraz celulozowe zawieszki sprawiają, że w całym domu unoszą się uwodzicielskie nuty róż, a opakowania stanowią piękną ozdobę wnętrza i cieszą oko domowników oraz gości.

Aroma Home & Dorota Róża

Kompozycja lekka, subtelna i delikatnie słodka. Pachnie niczym świeżo ścięte róże. Jej nuty koją, podnoszą nastrój i napawają optymizmem. Z Różą każdy dzień jest radosny i wyjątkowy.

  • nuta głowy: przyprawy orientalne, goździki
  • nuta serca: róża
  • nuta bazy: drewno sandałowe, białe piżmo

W skład linii Róża wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka wykonane są z chłonnej celulozy.

Ceny: świeczka zapachowa 36,99 zł, patyczki zapachowe 32,99 zł, zawieszka z celulozy 5,99 zł

Aroma Home & Dorota Czarna róża z paczulą

Kwintesencja zmysłowości i elegancji. Bukiet kwiatów przyprószony orientalnymi przyprawami. Jego zapach sprawia, że w domu panuje ciepła, przytulna atmosfera, która pozytywnie wpływa na wszystkich domowników.

  • nuta głowy: dzika róża, hiacynt
  • nuta serca: lilia, róża, cyprys
  • nuty bazy: przyprawy korzenne, bursztyn

W skład linii Czarna róża z paczulą wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka stworzone są z chłonnej celulozy.

Ceny: świeczka zapachowa 36,99 zł, patyczki zapachowe 32,99 zł, zawieszka z celulozy 5,99 zł.

Leave A Reply

Your email address will not be published.