W świecie urody, mody i showbiznesu...

Kompleksowa pielęgnacja ciała dla całej rodziny

0 0
Produkty marki HERBUS odpowiadają na wszystkie potrzeby skóry, zapewniając jej regenerację za sprawą unikalnych formuł opartych na działaniu babki lancetowatej. Jeden balsam do ciała, jeden krem do rąk i jeden krem do stóp – produkty HERBUS to sposób na kompleksową pielęgnację skóry całej rodziny i? zaoszczędzenie wolnego miejsca w wakacyjnej kosmetyczce i walizce.  

Zdrowa skóra w każdym klimacie, siła działania w każdej temperaturze, ochrona w każdych warunkach pogodowych i odnowa o każdej porze roku – kosmetyki HERBUS zapewniają wszechregenerację i niosą natychmiastową i skuteczną pomoc każdej skórze, w tym wrażliwej i problematycznej. Na wiodący składnik ich formuł została wybrana babka lancetowata, ponieważ bogactwo zawartych w niej substancji czynnych czyni ją nadzwyczaj wartościowym składnikiem dla przemysłu kosmetycznego.

Balsam do ciała intensywna regeneracja (cena: 73 zł/300 ml)

Babka lancetowata wszechregeneruje, inulina działa prebiotycznie, niacynamid zapewnia skórze elastyczność i wyrównuje jej koloryt, urea nawilża, masło shea regeneruje i daje uczucie odżywienia, lanolina działa ochronnie i wygładza, kwas hialuronowy długotrwale nawadnia, ferment drożdżowy przywraca witalność i zdrowy wygląd, a polisacharydy nawilżają i łagodzą. W efekcie skóra staje się bardziej jędrna, sprężysta i elastyczna, odzyskuje miękkość i delikatność, poprawia się jej poziom nawilżenia, a przebarwienia zostają zniwelowane. Balsam jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, matek karmiących i dzieci powyżej 3. r. ż.

Krem do rąk intensywna regeneracja (cena: 37 zł/75 ml)

Kosmetyk nie tylko regeneruje za sprawą babki lancetowatej, ale także koi skórę i chroni ją przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Takie kompleksowe działanie krem zawdzięcza bogactwu składników aktywnych o działaniu wzmacniającym i barierowym. W jego składzie występują m. in. kompleks na bazie probiotyku, który równoważy mikrobiom skóry, działająca prebiotycznie inulina, nawilżająca urea, odżywiające masło shea, wygładzająca lanolina czy przywracający zdrowy wygląd skóry ferment drożdżowy. Już po jednym użyciu dłonie są nawilżone, zregenerowane, miękkie, ukojone i skutecznie zabezpieczone, gdyż krem działa niczym ochronne niewidzialne rękawiczki nawet po umyciu rąk. Krem jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci, które skończyły 3 lata.

Krem do stóp intensywna regeneracja (cena: 37 zł/50 ml)

Nawet ekstremalnie sucha, szorstka i skłonna do pękania skóra doświadczy niebywałej poprawy jej stanu i uczucia natychmiastowego wygładzenia po użyciu intensywnie regenerującego kremu do stóp Herbus. Jego skład  został zrodzony z tradycji i oparty na wszechregenerującej mocy babki lancetowatej oraz znanego ze swoich zmiękczających i mikrozłuszczających właściwości mocznika w 20% stężeniu. Recepturę uzupełniają działająca odświeżająco szałwia, niwelująca nieprzyjemny zapach usnea barbata, regenerujące masło shea, przeciwdziałająca potliwości frakcja z olejku z drzewa herbacianego, wygładzająca lanolina oraz przywracający zdrowy wygląd ferment drożdżowy. Efekty? Skóra miękka i gładka, jak po zabiegu pedicure, a przy tym chroniona przed rozwojem bakterii i grzybów, odświeżona i zrelaksowana. Krem jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, matek karmiących i diabetyków.

Leave A Reply

Your email address will not be published.