W świecie urody, mody i showbiznesu...

Hypoalergiczny wosk do depilacji twarzy i ciała od

0 0
Jedną z najpopularniejszych domowych metod depilacji są plastry. Pozwalają one w szybki i skuteczny sposób pozbyć się niechcianych, nawet tych bardzo krótkich, włosków z różnych fragmentów ciała. Hypoalergiczny wosk do depilacji twarzy i ciała Velvetic od Coloris Cosmetics to zupełnie nowe spojrzenie na plastry i metoda, na którą czekała delikatna skóra. Kilkuminutowy zabieg, a potem nawet 8 tygodni gładkiej skóry – załatw sprawę za jednym pociągnięciem.

Hypoalergiczny wosk do depilacji ciała Velvetic to zaawansowana hypoalergiczna formuła wosku bez żywic, kompozycji zapachowych i pigmentów przeznaczona do szybkiego i łatwego usunięcia włosków z twarzy, okolic bikini, pach i nóg. Plastry pomagają pozbyć się niechcianego owłosienia szybko, delikatnie oraz starannie i są niezwykle łatwe w użyciu – wystarczy przykleić je do skóry, oderwać i gotowe. Co ważne, wosk usuwa włoski poniżej powierzchni skóry, dzięki czemu pozostaje ona gładka nawet do 8 tygodni. Nowe włoski odrastają słabsze i cieńsze, dlatego są mniej widoczne i nie mają tendencji do wrastania.

Hypoalergiczny wosk do depilacji ciała Velvetic można kupić w dwóch wersjach: 48 plastrów w zestawie to 24 plastry do twarzy, 12 do okolic bikini i 12 do ciała, natomiast w wersji MINI w opakowaniu znajdziemy 24 plastry do twarzy i 12 do okolic bikini.

  • Hypoalergiczny wosk do depilacji ciała, cena 10,49 zł/36 pojedynczych plastrów
  • Hypoalergiczny wosk do depilacji ciała, cena 12,99 zł/48 pojedynczych plastrów

Leave A Reply

Your email address will not be published.