W świecie urody, mody i showbiznesu...

Linia trychologiczna przyspieszająca wzrost włosów

0 0
Korzystając z wieloletniego doświadczenia, marka RADICAL stworzyła nową, skuteczną linię do włosów cienkich, przerzedzonych, wolno rosnących oraz skłonnych do wypadania. W serii trychologicznej znajdziemy szampon, wcierkę oraz kurację, które dzięki zawartości ekstraktu ze skrzypu polnego i żeń-szenia, biotyny, kofeiny i argininy, nie tylko wyraźnie wzmacniają włosy oraz skutecznie hamują ich wypadanie oraz zwiększają ich grubość oraz pobudzają wzrost.

Trychologiczny szampon przyspieszający wzrost włosów

Kosmetyk polecany do włosów rzadkich, cienkich, wolno rosnących, z tendencją do wypadania, wyraźnie wzmacnia włosy, przyspiesza ich wzrost, zagęszczając fryzurę. Ekstrakt ze skrzypu i żeń-szenia skutecznie hamuje wypadanie i przerzedzanie się włosów, biotyna zapewnia piękny i zdrowy wygląd włosów, a kofeina i arginina pobudzają i przyspieszają ich wzrost.

Cena: 19,99 zł/ 200 ml

Trychologiczna wcierka przyspieszająca wzrost włosów

Dzięki zawartości ekstraktu ze skrzypu polnego, ekstraktu z żeń-szenia, biotyny, kofeiny i argininy, wcierka wyraźnie wzmacnia włosy i hamuje ich wypadanie, a także pobudza wzrost nowych włosów, przywracając im pożądaną grubość i objętość. Polecana do włosów rzadkich, cienkich, wolno rosnących i z tendencją do wypadania.

Cena: 24,99 zł/ 100 ml

Trychologiczna kuracja przyspieszająca wzrost włosów

Profesjonalny zabieg w formie dwuetapowej kuracji wyraźnie wzmacnia włosy oraz przyspiesza ich naturalny wzrost. W pierwszym etapie, należy rozprowadzić na włosach PRE-MASKĘ, a następnie ją spłukać. Z kolei w drugim etapie, należy nanieść równomiernie na włosy SERUM i pozostawić je bez spłukiwania.

Cena: 24,99 zł/ 20 ml + 50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.