W świecie urody, mody i showbiznesu...

Propozycje modnych prezentów na komunię do 500 zł, 1000 zł i powyżej 1000 zł

0 1
Pierwsza komunia z pewnością jest ważnym wydarzeniem w życiu 9- i 10-latków. Mimo, że podarunki nie są najważniejszą częścią tego dnia, przyjęło się, że dziecko jest nimi obdarowywane. Co roku, gdy nadchodzi maj, wiele osób, które będą uczestniczyć w tej uroczystości, zastanawia się, co w dzisiejszych czasach przystoi kupić na prezent. Przed wybraniem podarku na komunię warto zapytać rodziców, jakie potrzeby ma dziecko, by nie dostało dwóch, takich samych rzeczy. Obecnie można znaleźć wiele ciekawych produktów, w różnych kategoriach cenowych, które idealnie sprawdzą się jako prezent w tym ważnym dniu.

Propozycje do 500 zł

Biżuteria

Biżuteria jest uniwersalnym podarunkiem, który jest pamiątką na całe życie. Mogą to być kolczyki, łańcuszek z zawieszką, bądź medalik. Obecnie w sklepach dostępnych jest mnóstwo wzorów, zarówno w złocie jak i w srebrze, dlatego każdy zdoła znaleźć coś odpowiedniego na prezent.

Klocki Lego

Szeroka gama produktów, oferowanych w rozmaitych motywach, np. filmowych bądź bajkowych, sprawia, że prezent ten może zadowolić zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Jest to z pewnością ciekawa i rozwijająca wyobraźnię zabawka, która może zaangażować wszystkich członków rodziny do wspólnego spędzania wolnego czasu.

Propozycje do 1000 zł

Smartwatch

Smartwatch jest następcą najbardziej popularnego od wielu lat prezentu, czyli zegarka. W tym wyjątkowym dniu świetnie sprawdzi się więc smartwatch dziecięcy Garett Kids Sun 4G. To produkt wielofunkcyjny, który posiada wiele nowoczesnych możliwości takich jak: przycisk SOS, wykonywanie i odbieranie połączeń, nawet w formie wideo, wbudowany moduł GPS, a także plan lekcji. Innowacją, która ucieszy również rodziców jest GEOogrodzenie, dzięki któremu dowiemy się o każdej próbie opuszczenia przez dziecko wyznaczonego wcześniej terenu. Wisienką na torcie jest nowoczesny design smartwatcha, który posiada całą gamę kolorowych, wymiennych pasków.

Hulajnoga elektryczna

Hulajnoga elektryczna to świetna alternatywa dla tradycyjnych wersji. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku chłopców, jak i dziewczynek, lubiących aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Posługiwanie się pojazdem jest nie tylko proste, ale też praktyczne i ekonomiczne.

Propozycje powyżej 1000 zł

Notebook

Notebook to znakomita propozycja prezentowa dla osób, chcących przeznaczyć większą kwotę na komunijny prezent. Może on służyć zarówno do celów edukacyjnych, jak i rozrywkowych. Bez dwóch zdań, jest to praktyczny prezent, który posłuży na lata. Na rynku dostępnych jest mnóstwo wariantów notebooków z rozmaitymi parametrami i designem, tak więc wybór jest ogromny i zależy wyłącznie od preferencji i gustu kupującego.

Rower

Przez wiele lat to rower był najczęściej oczekiwanym i upragnionym prezentem na komunię. Jest to bardzo praktyczny prezent, który posłuży dziecku przez dłuższy czas. A wybór jest ogromny! Mamy różne kolory ram, rozmiar opon czy liczbę przerzutek, która jest dostosowana do podłoża. Dziewczynki zdecydowanie bardziej ucieszą się z modelu zwanego damką, a chłopcy z klasycznego górala, z wysoko znajdującą się ramą.

Chociaż podczas komunii najważniejsza jest sama ceremonia odbywająca się w kościele, to przyjęcie i spotkanie z rodziną oraz prezenty są nieodłącznym elementem tej uroczystości. Warto starannie przemyśleć wybór podarku, aby mały obdarowany z radością i wzruszeniem wspominał ten dzień przez całe swoje życie.

Leave A Reply

Your email address will not be published.