W świecie urody, mody i showbiznesu...

3 sera do twarzy w 1

0 0
Serum peptydowe, serum z witaminą C i serum z kwasami hialuronowymi – Samarité Divine Secret Serum jest jak trzy kosmetyki zamknięte w jednej buteleczce. Jego unikalny, super skoncentrowany skład zapewnia wielokierunkową pielęgnację, której efekty widać już po pierwszym użyciu. To 28-dniowa kuracja dla kontroli wieku skóry i najskuteczniejszy w portfolio Samarité preparat przeciwstarzeniowy – tak niewiarygodny w działaniu, że nazwano go bezcenną tajemnicą.

Szukając nowego kosmetyku, który uzupełni lub poprawi efektywność dotychczasowej pielęgnacji, warto zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebuje nasza skóra. Najczęściej chcemy produkty o działaniu przeciwstarzeniowym, przeciwzmarszczkowym i niwelującym przebarwienia, które jednocześnie przywracają cerze blask, poprawiają nawodnienie i sprawiają, że skóra jest gładka i elastyczna. Trudno bowiem zdecydować, która z tych potrzeb jest najważniejsza tak, aby to do niej dobrać odpowiednie serum. Dzięki Samarité Divine Secret Serum już nie trzeba wybierać!

Divine Secret Serum to tak naprawdę serum 3 w 1 – serum peptydowe o działaniu przeciwstarzeniowym, serum z witaminą C o działaniu rozjaśniającym i serum z kwasami hialuronowymi o działaniu nawilżającym. To de facto trzy kosmetyki w jednej buteleczce – tłumaczy ekspert Samarité, mgr farmacji kosmetolog Wioletta Kaniewska.

Serum z peptydami – dla kontroli wieku skóry

Divine Secret Serum zawiera aż 9 peptydów, z których każdy wypływa na inny proces regeneracji skóry. Z jednej strony wbudowują się one w uszkodzone z wiekiem struktury kolagenu i elastyny oraz przeciwdziałają wiotczeniu skóry, a z drugiej strony dają sygnał do pracy komórek, by skóra nie spowalniała swojej naturalnej regeneracji. Serum wyraźnie spłyca głębokość zmarszczek, i w przeciwieństwie do innych preparatów peptydowych, nie daje uczucia ściągnięcia. Przeciwnie – przywraca komfort nawilżenia i uelastycznia odwodniony naskórek.

Serum z witaminą C – dla efektu rozjaśnienia

Zawarta w Divine Secret Serum witamina C w formie Tetra jest królową wśród wszystkich postaci witamin C. Jest najdroższa i najefektywniejsza, przy czym nie podrażnia nawet skóry wrażliwej i naczynkowej. Dzięki temu serum Samarité rozjaśnia już istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych plam. Ponadto zawarte w nim fermenty drożdżowe i wyciągi roślinne z dnia na dzień przywracają skórze zdrowy koloryt i silnie ją wygładzają – tłumaczy Wioletta Kaniewska.

Serum z kwasami hialuronowymi – dla głębokiego nawilżenia

Divine Secret Serum zawiera aż 3 kwasy hialuronowe, z których każdy ma inną wielkość cząsteczki i działa na różnej głębokości.

Kwas hialuronowy zbudowany z dużych cząsteczek wygładza powierzchnię skóry, przywracając jej gładkość. Większe cząsteczki wypełniają zagięcia w zmarszczkach optycznie je spłycając. Najmniejsze cząsteczki kwasu hialuronowego wnikają głęboko w naskórek i zatrzymują w nim wodę, dzięki czemu skóra staje się elastyczna i sprężysta. Dobrze nawilżona skóra lepiej radzi sobie ze stanami zapalnymi oraz szybciej naprawia uszkodzenia, Divine Secret Serum to kosmetyk idealny zarówno dla osób ze skórą młodą, jak i dojrzałą – wyjaśnia ekspert Samarité.

Profilaktyka procesów starzenia to najlepsza i najskuteczniejsza forma pielęgnacji, a Divine Secret Serum to doskonała inwestycja w skórę ? jeden kosmetyk, który łączy moc przynajmniej 3 innych, pozwalając oszczędzić pieniądze i miejsce na półce. Różnica w wyglądzie skóry jest widoczna już po pierwszym użyciu. 0% olejów, 0% kontrowersyjnych składników i sztucznych substancji zapachowych, 34 ekstrakty ziołowe, 92% naturalnych składników aktywnych i skuteczność potwierdzona badaniami aplikacyjnymi i aparaturowymi – Divine Secret Serum momentalnie odmładza i upiększa skórę twarzy, szyi oraz dekoltu i przywraca jej młodzieńczy temperament.

Cena: 299,99 zł/30 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.