W świecie urody, mody i showbiznesu...

Be Focused – suplement, opracowany z myślą o tym, by nie tracić skupienia

0 0
Żyjemy w wyjątkowo pracowitych czasach. Odczuwają to zwłaszcza kobiety obarczonych wieloma codziennymi zadaniami i osoby z pokolenia milenialsów! Bez względu na to, czy jesteś rodzicem, żoną, mężem, przedsiębiorcą, sportowcem czy studentem – liczne obowiązki generują napięcia, które mogą prowadzić do psychicznego i fizycznego przemęczenia1. A kiedy przytłaczają nas stres i zmęczenie trudniej nam się skoncentrować i czujemy się emocjonalnie wycieńczeni. To częsta sytuacja, problemów z koncentracją i pamięcią doświadcza 1 na 5 kobiet z pokolenia milenialsów w wieku 25-40 lat.

Właśnie dlatego Nutrilite, wiodąca na świecie marka witamin i suplementów, opracowała nowe produkty z myślą o wsparciu milenialsów w ich zabieganym życiu. Be Focused jest już trzecim produktem z nowej linii suplementów, który dzięki wspaniałemu smakowi i wygodnej formule żelków można bezproblemowo włączyć w codzienną dietę. Suplement łączy w sobie podstawowe substancje odżywcze ze starannie dobranymi składnikami. Jest smaczny i pozwala w łatwy sposób zachować koncentrację przy szaleńczym tempie życia.

Produkt jest efektem osiągnięć i doświadczeń zdobywanych przez Nutrilite na przestrzeni 85 lat – godną zaufania markę, która idealnie łączy ze sobą zdobycze nauki i siły natury, a przede wszystkim nieprzerwanie pracuje nad tym, by jej suplementy spełniały najwyższe standardy, dbając na każdym etapie o jakość składników i bezpieczeństwo. Be Focused został wzbogacony wyciągiem z guarany pochodzącej z partnerskiej farmy Nutrilite w Brazylii, jak również w witaminy B6 i B12, wspierające prawidłową pracę układu nerwowego oraz funkcje psychologiczne. A jeżeli, tak jak w tym przypadku, Nutrilite nie może wyprodukować suplementów diety we własnych zakładach, marka zapewnia, że współpracujący z nią producenci przestrzegają rygorystycznych standardów produkcyjnych i praktyk monitorowania pochodzenia składników.

Nutrilite Be Focused

W dzisiejszych czasach stres i przemęczenie towarzyszą nam na każdym kroku, co może prowadzi do zaburzeń koncentracji i pamięci. Do usprawnienia funkcji poznawczych i ustabilizowania nastroju możemy potrzebować dodatkowego wsparcia. Trudno wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie niż pyszny suplement w wygodnej postaci żelków.

Nutrilite Be Focused to żelki o smaku owoców tropikalnych i pomarańczy, które aktywne kobiety i milenialsi mogą przyjmować w każdym miejscu i o każdej porze!

Suplement zawiera:

  • Witaminy B6 i B12 – wspomagające prawidłową pracę układu nerwowego
  • Guaranę – pozwalającą utrzymać pamięć i koncentrację, a równocześnie wspomagającą prawidłowe działanie funkcji poznawczych.

Cena: 122 zł/opakowanie zawierające 60 żelków.

Zalecane dawkowanie: 2 żelki dziennie.

Leave A Reply

Your email address will not be published.