W świecie urody, mody i showbiznesu...

YASUMI Yellow Peel – odnowa skóry przy udziale retinolu i witaminy C

0 1
YASUMI Yellow Peel to zabieg, który usuwa przebarwienia i nadaje cerze promienny blask. Zwęża pory, wygładza, ujędrnia, chroni przed wolnymi rodnikami i odmładza. Procesy naprawcze skóry uruchamia czysty retinol oraz naturalna witamina C poddane enkapsulacji.

Yellow Peel rozpoczynamy od dokładnego odtłuszczenia i oczyszczenia skóry. Następnie przeprowadzamy peeling enzymatyczny, który usuwa zewnętrzną, najstarszą część naskórka i ułatwia skórze wchłanianie substancji aktywnych – objaśnia TOP Expert Yasumi Wrocław, Monika Skalik.

Peeling enzymatyczny zawiera enzymy proteolityczne, takie jak papina i bromelaina, oraz preparat z kwasem glikolowym. Formuła rozluźnia strukturę korneocytów i usuwa martwą warstwę naskórka. Reguluje również pracę melanocytów odpowiedzialnych za wytwarzanie melaniny, tym samym zapobiega powstawaniu przebarwień.

Tak dogłębnie oczyszczonej skórze dostarczamy naturalną stężoną witaminę C, ma ona niezwykle silne właściwości przeciwstarzeniowe i rozjaśniające. Podajemy ją dwuwarstwowo. Aplikujemy w ampułce, a chwilę potem w mikrokapsułce – kontynuuje TOP Expert Yasumi Wrocław, Monika Skalik.

W dalszej części zabiegu nakładana jest kremowa maska, która zawiera czysty retinol, również zamknięty w mikrokapsułkach. Retinol działa przeciwzarszczkowo i ujędrniająco.

Innowacyjna technologia oparta na enkapsulacji aktywnych składników pozwala na głębszą, wydłużoną w czasie penetrację skóry, w tym wypadku przez witaminę C i retinol, i zapewnia kontrolowaną odnowę naskórka. Efekty widać od razu po zabiegu. Skóra jest gładka, rozjaśniona, napięta. Wygląda na zdrowszą i młodszą – dodaje TOP Expert Yasumi Wrocław, Monika Skalik.

Cena zabiegu na twarz i szyję – ok. 299 zł, na dekolt – ok. 299 zł.

Zabieg dostępny w wybranych gabinetach YASUMI w całej Polsce gabinety.yasumi.pl

Leave A Reply

Your email address will not be published.