W świecie urody, mody i showbiznesu...

Szampony micelarne w ofercie Hebe Cosmetics

0 1
Marka kosmetyków Hebe Cosmetics poszerza swoją ofertę o nowe produkty do pielęgnacji włosów. Micelarne szampony do włosów są już dostępne w sprzedaży w drogeriach Hebe. Regenerujące, wygładzające i nawilżające micelarne szampony Hebe Cosmetics idealnie sprawdzą się w codziennym stosowaniu dla wszystkich rodzajów włosów, pozostawiając długotrwałe uczucie odświeżenia.

Hebe Cosmetics to marka dedykowana osobom w różnym wieku, o różnym typie skóry, o różnych potrzebach pielęgnacyjnych. Ale pragnąca dla nich tego samego: by czuły się pięknie i wyglądały pięknie. Hebe Cosmetics nieustannie inspiruje się trendami i dba o wysoką jakość produktów. Świadoma, Efektywna, Troskliwa – taka jest właśnie marka #hebecosmetics. Teraz poszerzona także o skuteczne i delikatne szampony micelarne.

Najnowsza linia produktów Hebe Cosmetics, która pojawiła się w sprzedaży, składa się z trzech wariantów szamponów micelarnych do włosów – nawilżającego (z aloesem), regenerującego (z ceramidami) i wygładzającego (z bursztynem). Każdy z nich łagodnie i skutecznie oczyszcza skórę głowy i pozostawia po użyciu uczucie odświeżenia. Cząsteczki miceli, które zawarte są w szamponach, usuwają wszelkie zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, zapewniając włosom lekkość.

Hebe Cosmetics regenerujący micelarny szampon do włosów z ceramidami

Łagodnie i skutecznie oczyszcza włosy oraz skórę głowy, pozostawiając uczucie odświeżenia. Zawarte w szamponie cząsteczki miceli usuwają wszelkie zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, zapewniając włosom lekkość. Poprawia kondycję włosów, odbudowuje i nadaje objętości. Włosy są odżywione, zregenerowane i wzmocnione. Zawiera ceramidy i nawilżający kompleks z owoców drzewa tara. Produkt odpowiedni do codziennego stosowania.

Hebe Cosmetics wygładzający micelarny szampon do włosów z bursztynem

Łagodnie i skutecznie oczyszcza włosy oraz skórę głowy, pozostawiając uczucie odświeżenia. Zawarte w szamponie cząsteczki miceli usuwają wszelkie zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, zapewniając włosom lekkość. Po zastosowaniu włosy są wygładzone, jedwabiste i miękkie w dotyku. Zawiera wyciąg z bursztynu i ekstrakt z cytryny. Produkt odpowiedni do codziennego stosowania.

Hebe Cosmetics nawilżający micelarny szampon do włosów z aloesem

Łagodnie i skutecznie oczyszcza włosy oraz skórę głowy, pozostawiając uczucie odświeżenia. Zawarte w szamponie cząsteczki miceli usuwają wszelkie zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, zapewniając włosom lekkość. Po zastosowaniu włosy są nawilżone, miękkie w dotyku oraz zyskują zdrowy wygląd. Zawiera sok z aloesu i ekstrakt z białej herbaty. Produkt odpowiedni do codziennego stosowania.

Cena: 12,99 zł/300 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.