W świecie urody, mody i showbiznesu...

Ukojenie, odświeżenie i matowa cera z NIVEA

0 1
Na dzień dobry i dobranoc ważne jest dokładne oczyszczanie, które przygotuje skórę do dalszej pielęgnacji. Efekt zdrowo wyglądającej cery zapewnią żele do mycia twarzy NIVEA: odświeżający, oczyszczający oraz łagodnie oczyszczający. Który wybierzesz?

Oczyszczanie twarzy jest niezwykle istotnym elementem codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Mycie twarzy samą wodą nie pozwala usunąć ze skóry niemal połowy znajdujących się na niej zanieczyszczeń. Są to sebum, kosmetyki do makijażu o tłuszczowej formule (zwłaszcza wodoodporne) oraz wszelkie zanieczyszczenia rozpuszczalne w tłuszczach. Mycie twarzy
mydłem jest bardzo niewskazane! Wszystko przez to, że mydło jest mocno zasadowe, ma odczyn około 10 pH, podczas gdy prawidłowy odczyn skóry wynosi 5,5. Kwaśne środowisko naturalnie ogranicza namnażanie się bakterii, więc kiedy myjąc skórę mydłem podwyższamy je do zasadowego, zwiększamy podatność skóry na wypryski. W doborze zarówno metody, jak i konkretnego kosmetyku do oczyszczania, warto kierować się typem swojej skóry. Typy cery to kopalnia wiedzy na temat tego, jakie środki są dla nich najkorzystniejsze.

NIVEA Odświeżający żel do mycia twarzy przeznaczony dla cery normalnej i mieszanej, delikatnie oraz dogłębnie oczyszcza skórę, pozostawia na niej uczucie świeżości, jednocześnie zapewniając jej zdrowy i zadbany wygląd. Dzięki formule zawierającej witaminę E i naturalny ekstrakt z kwiatu lotosu, skóra jest dokładnie oczyszczona, odświeżona, a także dobrze nawilżona. NIVEA Oczyszczający żel do mycia twarzy wzbogacony o algi oceaniczne zawiera peelingujące mikrogranulki, które dogłębnie oczyszczają pory oraz przy regularnym stosowaniu pomagają zachować kontrolę nad niedoskonałościami cery tłustej i mieszanej.

NIVEA Łagodnie oczyszczający żel-krem do mycia twarzy z olejkiem migdałowym został stworzony specjalnie z myślą o pielęgnacji cery suchej i wrażliwej. Delikatnie oraz skutecznie oczyszcza i wygładza skórę, nie powodując jej przesuszania się. Formuła wzbogacona o naturalny olejek migdałowy ma właściwości łagodzące i nawilżające skórę. Dzięki temu jest ona głęboko oczyszczona i ukojona oraz zyskuje zdrowy, piękny wygląd.

Wszystkie trzy żele do mycia twarzy NIVEA, działają w równowadze z mikrobiomem skóry.

Odświeżający żel do mycia twarzy, Cera normalna i mieszana

 • Wzbogacony o witaminę E i ekstrakt z kwiatu lotosu głęboko oczyszcza, usuwa codzienne zanieczyszczenia oraz odświeża.
 • Dba o skórę, utrzymując jej naturalną równowagę nawilżenia.
 • Działa w równowadze z mikrobiomem skóry.
 • Przeznaczony do cery normalnej i mieszanej.

Cena: 13,99 zł/150 ml

Oczyszczający żel do mycia twarzy, Cera tłusta i mieszana

 • Formuła wzbogacona o algi oceaniczne zmniejsza widoczność porów i odżywia skórę.
 • Mikrogranulki peelingujące głęboko oczyszczają pory, zapobiegając pojawianiu się niedoskonałości skóry.
 • Oczyszczająca formuła redukuje nadmiar sebum i matuje cerę.
 • Działa w równowadze z mikrobiomem skóry.
 • Przeznaczony do cery tłustej i mieszanej.

Cena: 13,99 zł/150 ml

Łagodnie oczyszczający żel-krem do mycia twarzy, Cera sucha

 • Formuła z pielęgnującym olejkiem migdałowym łagodnie oczyszcza skórę, zapewniając jej nawilżenie.
 • Łagodna formuła koi suchą i wrażliwą skórę.
 • Działa w równowadze z mikrobiomem skóry.
 • Przeznaczony dla cery suchej i wrażliwej.

Cena: 13,99 zł/150 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.