W świecie urody, mody i showbiznesu...

Cosibella Corner otwarte! Poznaj nowe beauty miejsce na mapie Warszawy

0 8
14 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie Cosibella Corner – flagowego sklepu stacjonarnego Cosibelli połączonego z salonem kosmetologicznym, który znajduje się w Warszawie przy ul. Łuckiej 18/11. Dzień wcześniej odbył się Press Day dla prasy i Influencerów, podczas którego, mogli oni zapoznać się z ofertą Cosibella Corner.

Cosibella Corner to wyjątkowa przestrzeń na mapie Warszawy, która łączy w sobie szereg możliwości jakie dostanie każda z nas odwiedzając to miejsce. Na parterze lokalu mieści się sklep stacjonarny, gdzie można zakupić kosmetyki najlepszych marek polskich oraz zagranicznych, które znajdują się na stałe w asortymencie Cosibelli.

Na początek dostępnych jest 400 bestsellerowych produktów, jednak lista będzie się zmieniać i poszerzać w zależności od zapotrzebowań Klientów oraz wprowadzania nowych marek do sprzedaży. The Ordinary, Paula?s Choice, SkinTra, Basic Lab, COSRX, Pyunkag Yul, Purito czy Anwen to tylko kilka marek, które można zakupić w sklepie stacjonarnym Cosibelli. Z kolei na piętrze lokalu mieści się salon kosmetologiczny, gdzie wykonywane są zabiegi na twarz, szyję i dekolt.

Lista wszystkich zabiegów dostępnych w Cosibella Corner znajduje się poniżej.

Oferta zabiegowa z czasem będzie się powiększać.

Dodatkowo w Cosibella Corner codziennie będzie można spotkać kosmetologów, którzy doradzą Klientom w wyborze produktów i dostosują je do potrzeb ich skóry, dlatego można przyjść nawet w ciemno bez konkretnej listy zakupowej.

Sklep i salon przy ul. Łuckiej w Warszawie jest to flagowe miejsce, na wzór którego Cosibella planuje otwierać kolejne Cosibella Cornery w całej Polsce. Śledźcie zatem uważnie poczynania Cosibelli i wypatrujcie w przyszłości Cornerów w swoich miastach!

Odwiedź tę wyjątkową beauty przestrzeń i przekonaj się sama, jak wiele możliwości oferuje, nie tylko dla ciała, ale także dla duszy, bo jak wiemy dbanie o siebie wpływa pozytywnie również na nasz stan psychiczny. Szczególnie teraz w okresie jesienno-zimowym, kiedy nie jest łatwo funkcjonować i nasza cera wymaga szczególnej troski. Cosibella Corner to doskonały wybór, aby umilić sobie zimowe dni i zregenerować skórę.

Zapisy na zabiegi odbywają się telefonicznie pod nr tel. 22 602 28 32

Leave A Reply

Your email address will not be published.