W świecie urody, mody i showbiznesu...

Prezenty (przed)świąteczne

0 3
Coraz bliżej święta! Przetestuj swoje umiejętności obdarowywania. Najlepiej na sobie samej, wybierając coś, co jest: naturalne, ekologiczne, a jednocześnie rozpieszcza zmysły i skórę! NUXE przedstawia zestawy, które przyprawią Cię o dreszcze rozkoszy jeszcze przed Gwiazdką.

Miłość do kalendarzy adwentowych i świątecznych zestawów nie mija z wiekiem. Zmienia się tylko to, że jako dorosła osoba kupujesz te wypełnione niespodziankami kosmetycznymi, a nie czekoladą. Marka NUXE przygotowała kolekcję kultowych produktów w odświętnych, ekologicznych, kartonowych opakowaniach – bez plastiku i w 100% nadających się do recyklingu. Coś dla Ciebie, coś dla planety – sprawiedliwie prawda? Bez względu na to, który zestaw wybierzesz, gwarantujemy, że zadowolisz i ciało i zmysły. NUXE wie najlepiej jak połączyć obie te sfery.

Kalendarz adwentowy

24 olśniewające niespodzianki to Kalendarz adwentowy, z którym od 1 grudnia będziesz odliczać dni do Gwiazdki. Możesz też otworzyć wszystkie okienka naraz i cieszyć się jak dziecko z 24 miniaturek najlepszych produktów NUXE.

Cena sugerowana: 354 PLN w aptekach

Miodowy Zestaw R?ve de Miel

Sama słodycz, czyli zestaw NUXE Reve de Miel dla wszystkich uzależnionych od miodowych zapachów i przekonanych
o pielęgnującej skuteczności tego składnika.

Cena sugerowana: 176 PLN w aptekach

Zestaw 4 mini olejków Huile Prodigieuse

Cztery razy tak! Ten zestaw zawiera wszystkie 4 wersje kultowego, wielozadaniowego olejku Huile Prodigieuse. Próbuj, mieszaj, rozpieszczaj się!

Cena sugerowana: 70 PLN w aptekach

Zestaw Bestsellery Huile Prodigieuse

Święta trójca – bestsellery Huile Prodigieuse do ust i twarzy oraz kultowy, wielofunkcyjny suchy olejek do pielęgnacji skóry i włosów. Jest też druga wersja tego zestawu: w różowej opcji i z kwiatowym bukietem zapachowym.

Cena sugerowana: 105 PLN w aptekach

Zestaw Legendarny Zapach Prodigieux

Ależ to pachnie! Zniewalający zapach perfum Prodigieux i trzy wersje olejku Huile Prodigieuse do odżywczej pielęgnacji skóry twarzy, ciała
i włosów.

Cena sugerowana: 198,80 PLN w aptekach

Zestaw Po Prostu Prodigieuse

Miłość od pierwszego spotkania. Legendarny zapach i niezwykła skuteczność w postaci suchego olejku, olejku pod prysznic, perfum
i aromatycznej świecy – wszystko z linii Prodigieuse. Albo w wersji różowej i kwiatowe – Huile Prodigieuse Florale. Nie musisz wybierać – kto powiedział, że nie można kochać ich obu naraz?

Cena sugerowana: 176 PLN w aptekach

Zestaw Nuxe Men Nawilżający

Męskie przyjemności – NUXE zadba o Twojego mężczyznę, a właściwie pomoże Tobie o niego zadbać. Wystarczy kilka chwil z tymi kosmetykami, a Twój partner będzie pewny, że kochasz go na zabój.

Cena sugerowana: 110 PLN w aptekach

Leave A Reply

Your email address will not be published.