W świecie urody, mody i showbiznesu...

Cosibella Corner – otwarcie pierwszego sklepu stacjonarnego Cosibelli połączonego z salonem kosmetologicznym

0 3
Cosibella to platforma sprzedażowo-edukacyjna, na której znajdziecie marki kosmetyczne z całego świata, w tym uwielbiane przez wszystkich The Ordinary, Paula?s Choice, czy koreański COSRX. W asortymencie sklepu znajdują się również świetne marki polskie, jak BasicLab, Resibo, czy ich marka własna SkinTra, które już od 14 grudnia będziecie mogli zakupić także stacjonarnie w Cosibella Corner!

14 grudnia (wtorek) w godzinach 9:00 – 21:00 odbędzie się wielkie otwarcie Cosibella Corner – pierwszego sklepu stacjonarnego Cosibelli połączonego z salonem kosmetologicznym, który znajduje się przy ul. Łuckiej 18/11 w Warszawie.

Cosibella Corner to miejsce łączące w sobie gabinet kosmetologiczny i sklep stacjonarny, gdzie będziecie mogli przyjść, poznać Cosibellę, ale przede wszystkim na miejscu porozmawiać, zapytać o kosmetyki i uzyskać fachową pomoc w doborze odpowiedniego zabiegu lub kosmetyku. Odbierzecie tam również swoje zamówienie złożone na cosibella.pl.

Każda osoba, która odwiedzi Cosibella Corner 14 grudnia, niezależnie od tego czy coś kupi czy nie, dostanie prezent i voucher -15% na zabiegi kosmetologiczne. Dodatkowo, będzie możliwość odbycia darmowej konsultacji z kosmetologiem o pielęgnacji domowej, doborze kosmetyków i kwestiach zabiegowych.

W tym dniu pojawi się również kosmetolog SkinTry, która pomoże dobrać pielęgnację kosmetykami SkinTry i rozwieje wszelkie wątpliwości na temat marki. Darmowe doradztwo kosmetologów będzie trwało w godzinach od 10:00 do 16:00.

W sklepie stacjonarnym Cosibelli znajdziecie 400 bestsellerowych produktów najlepszych marek, m.in. The Ordinary, Paula?s Choice, COSRX, Purite, Timeless, SkinTra, Basic Lab, Anwen, CeraVe, Liqpharm, Altruist i wiele wiele innych.

Z kolei w salonie kosmetologicznym będziecie mogli poddać się profesjonalnym zabiegom na twarz. Cosibella Corner to nowe beauty miejsce na mapie Warszawy zrodzone z potrzeb Klientów i dla Klientów.

Leave A Reply

Your email address will not be published.