W świecie urody, mody i showbiznesu...

Odkryj sekret pięknych rzęs i brwi z marką RADICAL

0 2
Trendem w modzie jest wciąż naturalny wygląd z długimi rzęsami oraz gęstymi brwiami. Ten pożądany symbol kobiecości doskonale podkreśla urodę. Co jednak, gdy nie wszystkie z nas natura obdarzyła wachlarzem naturalnych rzęs i ciemnymi brwiami? Z marką Radical możesz spełnić marzenie o pięknej oprawie oczu i zalotnym spojrzeniu. Specjalistyczna linia preparatów do pielęgnacji rzęs i brwi LASH ARCHITECT wykorzystując siłę innowacyjnych składników aktywnych, zapewnia regenerację, wzmocnienie oraz stymulację ich wzrostu. Przygotuj się na gęstsze, mocniejsze i bardziej lśniące brwi i rzęsy już po 14 dniach!

Innowacyjne receptury preparatów z linii Radical LASH ARCHITECT, zostały oparte na zaawansowanych i najskuteczniejszych składnikach aktywnych. Dzięki odpowiedniej zawartości BIMATOPROSTU, ich multifunkcyjne formuły umożliwiają zarówno regenerację, wzmocnienie i stymulację wzrostu rzęs. Z kolei konsystencje produktów zostały dopasowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo stosowania nawet po zabiegach stylizacyjnych. Produkty z linii LASH ARCHITECT dostępne są w sieciach drogerii Rossmann.

Serum wzmacniające, zagęszczające i przyspieszające wzrost rzęs LASH ARCHITECT

Preparat zawiera składniki aktywne takie jak, BIMATOPROST, który jest uważany obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs, a także LASH BOOSTER – kompleks będący połączeniem ekstraktów ze skrzypu polnego, zielonej herbaty i świetlika z kwasem hialuronowym, biotyną, prowitaminą B5, które intensywnie pielęgnują i regenerują rzęsy. Serum jest bezpieczne nawet przy makijażu permanentnym, a jedno opakowanie o pojemności 4 ml wystarcza na cały okres trwania kuracji – do 5 miesięcy. Specjalny aplikator sprawia, że stosowanie preparatu jest łatwe i precyzyjne.

Cena: 39,99 zł/4 ml

Serum regenerujące, zagęszczające i wzmacniające brwi LASH ARCHITECT

Serum do brwi oprócz BIMATOPROSTU, zawiera również REPAIR BOOSTER, będący połączeniem ekstraktu ze skrzypu polnego z olejem rycynowym, kwasem hialuronowym, biotyną i prowitaminą B5, które intensywnie pielęgnują brwi. Preparat nie tylko regeneruje, zagęszcza je i wzmacnia, ale jednocześnie regularnie stosowany pomaga nadać brwiom odpowiedni kierunek wzrostu, ujarzmiając niesforne włoski. Do tego specjalny aplikator zapewnia łatwą i precyzyjną aplikację. Jedno opakowanie o pojemności 4 ml wystarcza na cały okres trwania kuracji, czyli do 4 miesięcy.

Cena: 39,99 zł/4 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.