W świecie urody, mody i showbiznesu...

Nowe blokery zapachu od Nivelazione

0 1

Dezodorant to jeden z najczęściej stosowanych kosmetyków, a jego użycie jest podstawową poranną czynnością wykonywaną zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. W tym przypadku nie ma znaczenia, czy wychodzimy do pracy, na siłownię, a może po prostu zostajemy w domu. Chcemy czuć się świeżo i komfortowo przez cały dzień, bez względu na to co robimy. Dlatego też, marka Nivelazione rozszerzyła linię naturalnych blokerów zapachu o dwa nowe produkty. SENSITIVE Care to kosmetyk, który doskonale sprawdzi się w przypadku skóry wrażliwej i po depilacji. Z kolei ACTIVE Power został stworzony z myślą o skórze nadpotliwej i dla osób aktywnie uprawiających sport. Co najmniej 95% składu blokerów pochodzi z natury, nie zawierają alkoholu, soli aluminium i nie pozostawiają śladów.

Zawierają innowacyjny, naturalny składnik DEOHAP dry wspomagający redukcję potu, diatomit znany ze swoich właściwości absorbujących wilgoć i zapachy oraz postbiotyki – lactobacillus ferment, które wspierają dobroczynną mikroflorę skóry. Są bezpieczne i delikatne dla skóry, gdyż nie zawierają alkoholu i soli aluminium, dzięki czemu nie podrażniają jej. Bloker zapachu Sensitive Care w wersji dla kobiet polecany po depilacji, jest doskonały również dla bardzo wrażliwej skóry.

Natomiast wersja dla mężczyzn – Active Power, została opracowana do skóry o nadmiernej potliwości i sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach. Blokery nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Skutecznie pochłaniają pot oraz neutralizują jego zapach, gwarantując świeżość do 24h. W linii znajdziemy również blokery zapachu dla kobiet i mężczyzn ANTI-STRESS HELP, które zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa zwłaszcza w stresujących sytuacjach. Ich delikatne i przyjemne zapachy sprawiają, że można je łączyć z ulubionym zapachem perfum.

Cena: 12,99 zł/ 50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.