W świecie urody, mody i showbiznesu...

Regenerujący zabieg laminacji do włosów suchych i łamliwych

0 1
Każda kobieta marzy o gładkich i błyszczących włosach, co sprawia, że ich laminacja zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego, bowiem efekty są natychmiastowe i spektakularne. Ten zabieg pielęgnacyjny, poprawia kondycję zniszczonych, matowych i suchych włosów, a po jego wykonaniu kosmyki zyskują dodatkową ochronę przed utratą wilgoci i działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, a także stają się gładkie i elastyczne. Marka RADICAL opracowała nowy Regenerujący zabieg laminacji do włosów, który szybko i bezpiecznie wykonamy w domu. Dzięki dwóm etapom kuracji składającej się w pierwszej kolejności z proteinowej maski i keratynowego boostera, a następnie z emolientowego serum, włosy odpowiednio wzbogacone są o najcenniejsze dla nich składniki.

Regenerujący zabieg laminacji do włosów suchych i łamliwych RADICAL

Bogata formuła regenerującego zabiegu oparta została na wyjątkowo skutecznych i skoncentrowanych składnikach. W jednej recepturze znajdziemy wzmacniający ekstrakt ze skrzypu i proteiny pszenicy, wyraźnie wzmacniające włosy oraz poprawiające ich sprężystość, olej ze słodkich migdałów i olej awokado, które odczuwalnie odżywiają, wygładzają i przywracają im blask, a także keratynę vege, dogłębnie regenerującą zniszczone włosy i chroniącą przed uszkodzeniami. Profesjonalny zabieg został podzielony na dwa etapy, co sprawia, że włosy są wzbogacone o cenne składniki w odpowiedniej kolejności:

  • I etap to połączenie proteinowej maski i keratynowego boostera, co pozwala na dogłębną odbudowę struktury włosa. Maska odczuwalnie regeneruje włosy sprawiając, że stają się elastyczne i mocne. Z kolei keratynowy booster przywraca uczucie silnego odżywienia i nawilżenia oraz poprawia kondycję włosów.
  • II etap jest zwieńczeniem laminacji. Zawarte w kuracji serum emolientowe, pozwala wygładzić łuski włosów i zamknąć w nich dobroczynne składniki aktywne na dłużej. Dzięki temu kosmyki stają się bardziej wytrzymałe i lśniące.

Do zestawu jest również dołączony czepek foliowy, który utrzymuje ciepło, ułatwiając wnikanie substancji aktywnych w głąb struktury włosa. Zabieg polecamy do włosów suchych i łamliwych oraz średnio- i wysokoporowatych.

Regenerujący zabieg laminacji do włosów suchych i łamliwych RADICAL (maska 15 ml + booster 15 ml, serum 5 ml): 14,99 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.