W świecie urody, mody i showbiznesu...

Garett Beauty Relax Eye – nowy sposób na relaks i zdrowy wygląd okolic oczu

0 0
Garett Electronics poszerzył linię swoich urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji ciała o inteligentny masażer okolic oczu – Garett Beauty Relax Eye.

Relaks zawsze tam, gdzie jesteś

Z roku na rok tempo życia Polaków jest coraz większe, trudniej jest choć na chwilę zatrzymać się i zrelaksować. Stres i ciągłe zmęczenie to czynniki mające istotny, negatywny wpływ na nasz wygląd, a szczególnie na wrażliwą skórę wokół oczu. To tam najczęściej pojawiają się pierwsze zmarszczki. Aby jak najdłużej zachować zdrowy wygląd i gładką cerę, oprócz zachowania równowagi pomiędzy pracą, a życiem osobistym, warto wspierać się urządzeniami, które pomogą efektywnie odprężyć się i opóźnić efekty starzenia. Jednym z nich jest inteligentny masażer Garett Beauty Relax Eye.

Jego działanie zostało oparte o innowacyjną technologię kompresji powietrza. Pobudza ona układ nerwowy oraz zwiększa jakość i efektywność masażu. Ma istotny wpływ na rozluźnienie mięśni znajdujących się wokół oczu. W połączeniu z funkcją ciepłego kompresu szybko i skutecznie pomaga pozbyć się uczucia zmęczenia. Dzięki wbudowanym głośnikom jeszcze łatwiej można zapomnieć o problemach dnia codziennego i w pełni oddać się relaksowi. Po sparowaniu urządzenia za pomocą Bluetooth ze smartfonem, możliwe jest słuchanie ulubionych utworów z playlisty.

5 funkcji ułatwiających relaks

Korzystając z Garett Beauty Relax Eye, można wybrać jeden z 5 trybów. Są one kompilacją różnych ustawień: ciepłego kompresu, masażu uciskowego, wibracji wzbogaconych o możliwość odsłuchu muzyki.

Pierwszą z funkcji jest ciepły kompres – dochodzi wówczas do podniesienia temperatury poduszek. Powoduje ona zmniejszenie suchości gałek ocznych oraz uczucia zmęczenia. Ma także działanie relaksacyjne, dlatego warto go stosować zawsze, gdy zamarzy Ci się głęboki odpoczynek. Kolejnym trybem jest masaż wibracyjny, który ma na celu pobudzenie krążenia krwi. Trzecia opcja to możliwość zastosowania kompresji. Polega ona na wtłoczeniu pod odpowiednim ciśnieniem powietrza w poduszki, co pobudza układ nerwowy oraz poprawia jakość i zwiększa efektywność masażu. Możemy również skorzystać z funkcji masażu uciskowego, który nie tylko pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, ale także leczy.

Jak to działa?

Przed pierwszym użyciem Garett Beauty Relax Eye należy naładować. Niebieski kolor diody sygnalizuje gotowość urządzenia do pracy. Wystarczy nacisnąć przycisk ON/OFF, a następnie wybrać 1 z 5 trybów pracy. Ich zmiana jest bardzo prosta i intuicyjna. Wbudowany czujnik ruchu pozwala łatwo sterować dostępnymi trybami ciśnienia powietrza oraz 6-stopniową regulacją intensywności. Należy przysłonić czujnik ruchu ręką na około 2 sekundy, a wbudowany głośnik zasygnalizuje wybór odpowiedniego trybu komunikatem głosowym.

W zestawie oprócz białego, nowocześnie wyglądającego masażera znajduje się woreczek, który ochroni go przez zarysowaniem podczas podróży oraz kabel do ładowania.

Cena: 599 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.