W świecie urody, mody i showbiznesu...

Podkład Flawless Glow

0 0
Podstawą udanego makijażu jest prawidłowo dobrany podkład. Powinien on nie tylko ukryć niedoskonałości, ale i nadać cerze jednolitego kolorytu – nie tworząc przy tym efektu maski. Może być również bazą do stworzenia słynnego makijażowego trendu Dewy Skin. Termin ten pochodzi od angielskiego słowa dew, które oznacza rosę.

Chodzi, więc o efekt mokrej skóry, która będzie gładka niczym tafla lustra, rozświetlona, błyszcząca i nawilżona. Odpowiednio wykonany makijaż dewy skin wygląda jak make up no make up, czyli jest niesamowicie naturalny, świeży i promienny. Od teraz uzyskanie tego efektu będzie znacznie prostsze! Polska marka Ingrid Cosmetics stworzyła nowość, czyli Podkład Flawless Glow. Jego głównym zadaniem jest nawilżenie i nadanie skórze blasku. Wysoką jakość produktu zapewniają dobierane z najwyższą starannością, wyselekcjonowane składniki, poddawane szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional.

Podkład posiada nawilżającą formułę, która doskonale wtapia się
w skórę, wyrównując jej koloryt i zostawiając delikatny efekt glow. Redukuje widoczność drobnych niedoskonałości oraz nierówności. Jego formuła nie obciąża cery. Aby osiągnąć efekt Dewy Skin, czyli najgorętszy obecnie trend makijażowi, sięgnij po podkład Flawless Glow.

Dostępny w 5 odcieniach:

  • 01 LUXURY MILK,
  • 02 DELUXE VANILLA,
  • 03 FORTUNE LUSH,
  • 04 RITZY NUDE,
  • 05 RICH ALMOND.

Cena: 39,99 zł/30 ML

Leave A Reply

Your email address will not be published.