Zdrowe i białe zęby naturalnie

0
Moda na piękny i zdrowy uśmiech nigdy nie przeminie! Kto z nas o nim nie marzy? Zachwycające, śnieżnobiałe zęby dodają pewności siebie, a pokazane w szerokim uśmiechu przełamują wszelkie lody. Warto postawić na eksperta w walce z przebarwieniami i osadem nazębnym – ECODENTA Wybielająca pasta do zębów z olejkiem eterycznym z bergamotki, olejkiem z cytryny i Kalidentem – nie tylko wybiela zęby i wzmacnia szkliwo zębów, ale również odświeża oddech i zatrzymuje tworzenie się kamienia nazębnego. 

Za mocą wybielającej pasty ECODENTA stoi olejek eteryczny z bergamotki, olejek eteryczny z cytryny oraz Kalident – będący źródłem naturalnego wapnia, który delikatnie czyści i wybiela zęby, wzmacniając dodatkowo szkliwo. 

Pastę ECODENTA polecamy wszystkim miłośników kawy, herbaty, kolorowych napojów, tytoniu, czy lubiących po prostu czyste i bielsze zęby. Połącz przyjemne z pożytecznym: smak pasty przywoła wspomnienia gorącego lata o smaku cytrynowego sorbetu, a Ty ciesz się pięknym i naturalnym uśmiechem każdego dnia.

ECODENTA Wybielająca pasta do zębów z olejkiem eterycznym z bergamotki, olejkiem z cytryny i Kalidentem

Ta pasta wybiela zęby, wzmacnia szkliwo zębów, odświeża oddech i zatrzymuje tworzenie się kamienia nazębnego. Zawiera fluorek sodu. W przypadku, gdy jest stosowana przez dzieci w wieku poniżej 6 lat, należy użyć porcji wielkości grochu, Upewnij się, że pasta nie zostanie przez nie połknięta. Jeśli używasz innych produktów zawierających fluor, skonsultuj się ze swoim dentystą lub lekarzem.

Cena: 18 zł/100 ml

ECODENTA to pasty do zębów, które łączą w sobie moc natury i postęp naukowy. Stworzone na bazie ekologicznych i naturalnych materiałów, bez szkodliwych środków pieniących i agresywnych materiałów ściernych. Każda pasta do zębów Ecodenta wzbogacona została o ekstrakty starannie wybranych ekologicznych roślin, które pomagają rozwiązać specyficzne problemy higieny jamy ustnej.

Pasta zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego.

Leave A Reply

Your email address will not be published.