Nie ma wakacji od pielęgnacji

0
Bez względu na to, czy lato spędzamy w miejskiej dżungli czy na tropikalnych plażach, od pielęgnacji nie ma wakacji! Co więcej, to właśnie o tej porze roku, gdy skóra bardziej się poci, narażona jest na większe promieniowanie UV, odpowiednio dobrany balsam to kosmetyczna konieczność. Taki jak odżywczo-nawilżający balsam do ciała od AMVI Cosmetics – pełen składników aktywnych i o subtelnym kobiecym zapachu.

Podstawą dbania o skórę latem jest bez wątpienia stosowanie filtrów UV i unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce. Wraz z początkiem upałów niwelowanie ryzyka podrażnień i poparzeń wraca więc na czoło listy wakacyjnych pielęgnacyjnych priorytetów. I słusznie, ale czy to wystarcza? Niestety nie. Bez względu na porę roku skóra ma swoje wymagania, spośród których potrzeba nawilżenia i odżywienia gra pierwsze skrzypce.

Daj skórze pić? i jeść!

Wiatr i słońce to dwa główne czynniki zewnętrze, które w letnim okresie mają bezpośredni wpływ na stan skóry. To przez nie może stać się przesuszona, zacząć się łuszczyć i swędzieć. Do tego duetu warto dodać wodę, bo jakkolwiek nielogicznie w pierwszej chwil to brzmi – ona także wysusza. A kiedy najwięcej czasu spędzamy na basenie czy brzegu morza lub oceanu, jak nie w wakacje? Dlatego preparat nawilżający, który zadba o prawidłowe nawodnienie skóry, to kosmetyk, którego w łazience (lub walizce) zabraknąć nie może. Podobnie jak produktu o właściwościach odżywiających, który ma moc regeneracji zmęczonej skóry i zadba o piękny wygląd naskórka. Z obydwu tych zadań w doskonały sposób wywiązuje się Odżywczo-nawilżający balsam do ciała od AMVI Cosmetics.

Jeden kosmetyk, podwójna moc!

Odżywczo-nawilżający balsam do ciała od AMVI Cosmetics to kosmetyk o subtelnym, kobiecym zapachu, bogaty w wiele cennych składników odżywczych zapewniając skórze uczucie komfortu. Kosmetyk długotrwale nawilża, odżywia i regeneruje, widocznie poprawiając wygląd naskórka. Lekka, kremowa konsystencja sprawia, że szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Aktywne składniki w formule balsamu to:

  • olej migdałowy, który doskonale odżywia i regeneruje skórę, zmiękcza naskórek i wzmacnia lipidową barierę ochronną skóry,
  • olej arganowy wpływający na odpowiednie nawodnienie, odżywienie oraz zwiększenie elastyczności skóry,
  • ekstrakt z kwiatów róży stulistnej tworzący cienką warstwę ochronną na powierzchni zewnętrznych warstw skóry i pomagający w łagodzeniu podrażnień,
  • witamina E, która hamuje procesy starzenia oraz rodnikowe utlenianie lipidów, a także zapobiega podrażnieniom oraz wpływa na poprawę nawilżenia skóry.

Cena: 38,99 zł/ 200 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.