Espada Pink od Foreo do walki z trądzikiem

0

Marka Foreo wprowadziła na rynek produkt dla osób, które mają problem ze skórą. Foreo Espada Pink to urządzenie o właściwościach przeciwtrądzikowych, dzięki użyciu niebieskiego światła eliminuje wypryski i minimalizuje świąd skóry.

Regularne naświetlanie cery niebieskim światłem powoduje złagodzenie trądziku i zapobiega namnażaniu się bakterii. Już po pierwszym użyciu widać efekty. Wiązka niebieskiego światła dociera w głębokie partie cery, dlatego efekty zabiegu nie są powierzchowne, ponieważ Espada Pink emituje dodatkowe wibracje. Pozostawia skórę dokładnie oczyszczoną, a przez co nie dopuszcza do nadmiernej aktywności gruczołów łojowych.

Design i prostota użytkowania

Espada Pink, podobnie jak inne produkty Foreo, wygląda estetycznie i oprócz właściwości “leczniczych”, pasuje do w każdej łazienki. Produkt występuje w 3 wersjach kolorystycznych: jasno różowej, ciemno różowej oraz niebieskiej. Najważniejsze jest to, że urządzenie jest wodoodporne, dlatego można je myć pod bieżącą wodą, po każdym użyciu. Samo urządzenie jest lekkie, małe i poręczne. W zestawie znajduje się stacja dokująca, woreczek do przenoszenia oraz kabel do ładowania. Dzięki temu można wykonywać zabieg również będąc poza domem.


Sposób użycia:  Przed przystąpienia do zabiegu trzeba Espadę naładować. Na uwagę zasługuję fakt, że po jednym naładowaniu urządzenie działa na ok 200 użyć. Na początek trzeba umyć i osuszyć cerę. Wystarczy włączyć urządzenie środkowym przyciskiem, a następnie skierować wiązkę światła na wybrany fragment tkanki. Gdy Espada zasygnalizuje, że zabieg się skończył, można ponowić czynność w innym miejscu twarzy.

Leave A Reply

Your email address will not be published.