W świecie urody, mody i showbiznesu...

Sposób na piękną koloryzację

0 5

VENITA MULTI COLOR to pielęgnacyjna farba do włosów bez amoniaku, rezorcyny, silikonów. Wzbogacona o naturalne olejki Arganowy i Macadamia cenione za swoje właściwości wzmacniające, ochronne i regeneracyjne. VENITA MULTI COLOR nadaje włosom długotrwały głęboki kolor i olśniewający blask. Zapewnia optymalne pokrycie siwych włosów. Dostępna w palecie 12 odcieni.

Cena: ok. 7 zł

Szampon koloryzujący Venita EFFECTTONE działa łagodnie na włosy, gdyż nie zawiera amoniaku i utleniaczy, zawiera natomiast bogaty w witaminę C ekstrakt z dzikiej róży. Venita EFFECTTONE dostępny jest w dziesięciu atrakcyjnych odcieniach blond, czerwieni, burgund, brązu i czerni. Nadaje włosom piękny połysk i zdrowy wygląd. Trwałość 6-8 myć.

Cena: ok. 4,60 zł/2 x 25 ml

Kolekcja farb do włosów VENITA GLAMOUR z witaminą C w szybkiej 20-to minutowej formule zapewnia uzyskanie głębokich, nasyconych kolorów już po dwudziestu minutach od nałożenia farby. Gwarantuje pokrycie włosów siwych, zachowuje włosy w dobrej kondycji. W skład kolekcji wchodzą najmodniejsze kolory w dziesięciu odcieniach.

Cena : ok. 6,5 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.