W świecie urody, mody i showbiznesu...

Młody wygląd i wyrównany koloryt skóry z kremem-podkładem NIVEA 3w1 Cushion

0 0
A gdyby tak Twój ulubiony krem posiadał właściwości podkładu? Dla pięknej, promiennej i jednocześnie naturalnie wyglądającej skóry przez cały dzień sięgnij po nowy krem-podkład w poduszce NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER 3w1 z kwasem hialuronowym. Komórki skóry są zaktywowane do produkcji własnego kwasu hialuronowego, a delikatnie kryjące pigmenty łatwo dopasowują się do naturalnego koloru skóry, wyzwalając jej piękno i blask.

Nie masz wystarczająco dużo czasu na makijaż? Innowacyjna formuła pielęgnującego kremu-podkładu NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER 3w1 z kwasem hialuronowym sprawi, że skóra będzie wyglądała świetnie w mgnieniu oka. Nowość aktywuje komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego, wyrównuje koloryt cery, intensywnie nawilża i wygładza zmarszczki sprawiając, że skóra jest delikatna i gładka w dotyku. Kompaktowe opakowanie oraz wygodny format aplikacji pozwala na szybkie odświeżenie skóry w dogodnym momencie.

Pielęgnujący krem?podkład w poduszce NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER 3w1 z kwasem hialuronowym dostępny jest w trzech odcieniach jasnym – dla jasnej karnacji, naturalnym – dla ciemniejszej i oliwkowej oraz ciemnym – dla ciemnej, opalonej i śniadej cery. W punktach sprzedaży dostępne są testery ułatwiające dobór idealnego odcienia.

Sposób użycia:

  • Delikatnie dociśnij gąbeczkę do poduszeczki nasączonej kremem-podkładem, a następnie przykładając punktowo do twarzy równomiernie rozprowadź produkt na skórze.
  • Podczas aplikacji zwróć szczególną uwagę na środek twarzy, kontur twarzy wymaga mniejszej ilości produktu.
  • Używaj za każdym razem, gdy Twoja skóra potrzebuje nawilżenia lub gdy chcesz odświeżyć jej wygląd. Dla uzyskania lepszego krycia powtórz aplikację dwa lub trzy razy.

Pielęgnujący krem?podkład NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER 3w1 w poduszce z kwasem hialuronowym:

  • Pielęgnuje jak krem, intensywnie nawilża skórę przez 24 h,
  • Naturalnie wyrównuje koloryt skóry, bez efektu maski,
  • Wygładza zmarszczki i sprawia, że cera jest gładka i promienna,
  • Odpowiedni także dla cery wrażliwej,
  • 3 odcienie dopasowane do karnacji.

Cena: 89,99 zł/15 g

Leave A Reply

Your email address will not be published.